جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در هفته پایانی مسابقات فوتبال لیگ دسته اول کشور مغلوب بادران تهران شد. 

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و بادران تهران غروب امروز دوشنبه در هفته سی و چهارم و پایانی رقابت های لیگ دسته اول کشور در ورزشگاه تختی بندرانزلی رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم بادران با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست داد.

نیمه اول این دیدار هر ۲ تیم فرصت گلزنی داشتند اما فرصت های تیم  بادران تهران بیشتر و مناسب تر بود و حتی این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شد، اما درواربان و مدافعان ملوان مانع از بازشدن دروازه خود شدند تا این نیمه با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یابد.

دقیقه بیستم این دیدار، داور این بازی برخورد مدافع ملوان با مهاجم تیم بادران را پنالتی تشخیص داد که سیدمحمد حسینی بازیکن بادران پشت این ضربه ایستاد اما رضاحیدری دروازبان ملوان این ضربه پنالتی را مهار و مانع از گلزنی تیم بادران تهران در نیمه اول شد.

نیمه دوم نیز هر ۲ تیم همانند نمیه اول یک بازی هجومی را از خود به نمایش گذاشتند اما این تیم بادران بود که به گل برتری دست یافت و در دقیقه۸۹ حمید کاظمی بازیکن این تیم توانست از روی نقطه پنالتی گل سه امتیازی بادران را به ثمر برساند تا در نهایت این مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود تیم بادران خاتمه یابد.

قصاوت این دیدار را، رضا کرمانشاهی با کمک های علی اکبر نوری و حمیدرضا کنعانی برعهده داشتند که در جریان این مسابقه، سیدمحسن حسینی و ایمان غلامی از بادران تهران ، وحید فارغ بازیکن ، بابک پورغلامی مربی و مازیار زارع سرمربی ملوان بندرانزلی کارت زرد دریافت کردند، همچنین سیدجلال رافخایی یکی از مربیان تیم ملوان نیز به دلیل دریافت کارت قرمز از نیمکت این تیم اخراج شد.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در این دیدار با ترکیب رضا حیدری ، میعاد یزدانی (دقیقه ۶۷ مهدی موقری)، رسول ناصربخت، پدرام قاضی پور، مهیار زحمتکش، امیرسام نصیری ، ارسلان رضایی (دقیقه ۸۶ امید نافذ)، فربد بلوک باشی ، وحید فارغ ، سجاد بازگیر و با سرمربیگری مازیار زارع مقابل بادران تهران قرار گرفت.

همچنین تیم فوتبال بادران تهران با ترکیب مهرداد طهماسبی ، سیدامیر میربزرگی ، ایمان غلامی ، سیدمحسن حسینی (دقیقه ۶۶ سینا قنبرپور)، علی خسروی (دقیقه ۸۳ ابوالفضل بابایی)، پیمان نامور، ایمان اکبری ، داود رجبی ، احسان پیرهادی (دقیقه ۶۶ علی پورمحمد)، امیر زلیکانی، مرتضی خراسانی و با سرمربیگری امیدرضا رونخواه رو در روی تیم ملوان بندرانزلی قرار گرفت.

پیش از برگزاری این دیدار تا پایان هفته سی و سوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور، تی مبادران تهران با کسب ۵۷ امتیاز در مکان سوم و تیم ملوان بندرانزلی با کسب ۴۶ امتیاز در مکان دهم جدول رده بندی قرار داشتند.

در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، ۱۸ تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند که تیم های ملوان بندرانزلی ، چوکا تالش و شهرداری بندرآستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان