جستجوگر خبری شهرستان شفت

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به نقش نقد منصفانه در حل بسیاری از مشکلات کشورگفت: نقد باید سازنده و دلسوزانه و همراه با راهکار باشد زیرا در غیر این‍صورت هیچ معضلی در کشور بدون نقد منصفانه حل نمی شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، آیت الله رسول فلاحتی، ظهر امروز در جلسه ویدئو کنفرانس ائمه جمعه استان در سالن جلسات سپاه قدس گیلان با بیان اینکه  امام محمدباقر علیه السلام یکی از الگوهای جوانان در جامعه می تواند به حساب آید، اظهار کرد: امام محمدباقر(ع) یکی از بل کرامت ترین امامان بوده و دارای فضائل بسیار زیادی است که باید به آن توجه جدی شود.

وی با تبریک سالروز اقامه اولین نماز جمعه بعد از انقلاب به امامت آیت الله طالقانی گفت:  نماز جمعه را از برکات انقلاب اسلامی بوده و  در سایه اقامه نماز جمعه بسیاری از آثار منفی که می توانست متوجه نظام اسلامی شود، از بین رفته است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با تأکید بر لزوم توجه مؤمنین به اقامه نماز جمعه افزود: اجتماع با بصیرت نماز جمعه دارای برکات بسیاری است، لذا ارتقای آگاهی اعتقادی و سیاسی مردم از برکات نماز جمعه محسوب می شود.

فلاحتی  سنگر نماز جمعه را پایگاه بیان معارف اسلام دانست و بیان کرد: حضور علما در نماز جمعه موجب انسجام آحاد جامعه می شود به این منظور رئیس جمهور منتخب از آحاد مردم خواسته تا نیروهای در تراز انقلاب برای تصدی امور را پیشنهاد کنند و در این راستا هم آوایی ائمه جمعه با مردم حائز اهمیت است.

وی با اشاره به نقش نقد منصفانه در حل بسیاری از مشکلات کشور تصریح کرد: نقد باید سازنده و دلسوزانه و همراه با راهکار باشد زیرا در غیر این‍صورت هیچ معضلی در کشور بدون نقد منصفانه حل نمی شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان اسلام را یکی از مدافعان حضور زنان در جامعه معرفی کرد و گفت:  وجود جوانان دارای تخصص و متعهد در عرصه های مدیریتی اثرگذار است.

جمعیت گیلان ۲ماهه واکسینه می شود

فرمانده سپاه قدس گیلان  نیز در این جلسه اظهار کرد: وجود برخی مشکلات در جامعه با اتکا به توان داخلی و تلاش جهادی امکان پذیر است.

سردار محمد عبدالله پور با تأکید بر اینکه واکسیناسیون تمام آحاد جامعه از برنامه های مهم مبارزه با شیوع ویروس کرونا در کشور است، گفت: تمام حوزه های مقاومت برای تسریع در تزریق واکسن کرونا باید یک مرکز واکسیناسیون ایجاد کنند تا در بازه زمانی ۲ ماهه بتوانیم تمام جمعیت گیلان را واکسینه کنیم.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان