جستجوگر خبری شهرستان شفت

حریفان نمایندگان فوتسال بانوان گیلان در مرحله مقدماتی رقابت های فصل ۱۴۰۰ لیگ بانوان فوتسال باشگاه های کشور معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، با قرعه کشی و گروه بندی بازی های فصل جدید لیگ دسته دوم فوتسال بانوان باشگاه های ایران، ۲۸ تیم در چهار گروه هفت تیمی مرحله مقدماتی این رقابت ها قرار گرفتند و بازی های خود را به شکل دوره ای برای تعیین صعود کننده ها به مرحله دوم برگزار خواهند کرد. 

تیم های هیأت گیلان، تیم رودسر و چابکسر نمایندگان استان گیلان در این رقابت ها هستند و این تیم ها برای صعود به لیگ دسته اول ایران با حریفان روبه رو می شود.

در گروه نخست این بازی ها تیم های رودسر، ایراندخت کنگان، آذرخش شهریار، عدالت عمران جنوب، پرتو زندگی کوه چنار فارس، قرمزپوشان تهران و جندی شاپور دزفول و در گروه دوم تیم های هیات سمنان، دابودشت، چابکسر، کرمانشاه، آنزان ایذه، هایلی تهران و کرمان به رقابت می پردازند. 

تیم های حاضر در گروه سوم شاهین لنده، آزادی زرین آباد ایلام، جویبار مازندران، عسلویه، ره پویان سمنان، آراد اهواز و هیات گرمسار هستند که برای تعیین صعود کننده به مرحله دوم، بازی های خود را به شکل دوره ای و البته مجتمع در یک شهر برگزار می کنند، در حالی که هنوز اسامی میزبان ها مشخص نشده است. 

تیم فوتسال بانوان هیأت فوتسال گیلان که با کادر فنی جوان و بازیکنان بومی به نمایندگی بانوان فوتسالیست از استان گیلان در این دوره از مسابقات به میدان می رود، در گروه چهار مرحله مقدماتی با تیم های نصر نکا، آریانا تهران، نماینده جم، هیات رفسنجان، هیات کردستان و فردوس پویا هم گروه شده است.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان