جستجوگر خبری شهرستان شفت

فومن- نماینده فومن و شفت در مجلس با اشاره به رشد بیش از ۴۳ درصدی اعتبارات فومن، گفت: باید با مدیریت صحیح وظایف خود را به خوبی انجام دهیم.

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل بهروزی فر ظهر شنبه در این جلسه کمیته برنامه ریزی فومن، گفت: اعتبارات شهرستان به صورت جزئی و دقیق ارائه و ابلاغ خواهد شد و جهت جذب این اعتبارات باید تلاش بیشتری توسط مدیران صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه بررسی ها نشان می دهد شهرستان فومن در مقایسه با سایر شهرستان ها طی سال های اخیر از درصد کمتری از اعتبارات بهره مند شده است، گفت: با اصلاح لایحه بودجه امسال شاهد افزایش و رشد قابل توجهی در اعتبارات شهرستان هستیم.

نماینده فومن و شفت در مجلس با تاکید بر اینکه بیش از ۴۳ درصد رشد اعتبار داشتیم، عنوان کرد: باید بتوانیم با مدیریت درست در انجام وظایف خود عملکرد خوبی به نمایش بگذاریم.

بهروزی فر با اشاره به اینکه عملکرد ما نباید موجب گلایه مردم شود، تصریح کرد: مشکلات معیشتی، اقتصادی و اشتغال باید رفع شود.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سفره های مردم کوچک شده و با گرانی افسار گریخته دسته پنجه نرم می کنند، اظهار کرد: مردم در انتخابات نشان دادند تابع ولایت فقیه هستند و با حضور خوب و پررنگ خود درسی بزرگی به همگان دادند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان