جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - هفته سی و چهارم و پایانی رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور از غروب دوشنبه هفته جاری ۲۸ تیر ماه به طور همزمان برگزار می شود که در یکی از حساس ترین بازی های این هفته، تیم ملوان در بندرانزلی ...

مدیر روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به شرایط جدول رده بندی، این دیدار برای تیم فوتبال بادران تهران و همچنین سایر تیم های صدرنشین جدول از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به همین دلیل تقابل تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و بادران تهران یکی از حساس ترین بازی های هفته پایانی لیگ دسته اول کشور محسوب می شود.

علیرضا وهابی افزود: هم اینک و تا پایان هفته سی و سوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور تیم بادران تهران با کسب ۵۷ امتیاز در مکان سوم و تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با ۴۶ امتیاز در مکان دهم جدول رده بندی قرار دارند.

وی  به دیدارهای سایر نمایندگان گیلان نیز اشاره و بیان کرد: تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا دیگر نماینده این استان نیز در هفته پایانی رقابت های لیگ دسته اول کشور باید در دیداری خارج از خانه در تهران به مصاف تیم فوتبال هوادار برود.

وهابی خاطرنشان کرد: همچنین تیم فوتبال چوکا تالش دیگر نماینده استان گیلان در رقابت های لیگ دسته اول که متاسفانه سقوط این تیم مسجل شده، باید در هفته پایانی این مسابقات در سیرجان رو در روی تیم آرمان گهر قرار گیرد.

وی اضافه کرد: تا پایان هفته سی و سوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور، تیم ملوان بندرانزلی با کسب ۴۶ امتیاز در مکان دهم، تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا با کسب ۴۱ امتیاز در مکان سیزدهم و تیم فوتبال چوکا تالش با کسب ۳۴ امتیاز در مکان شانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.

در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، ۱۸ تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند که تیم های ملوان بندرانزلی ، چوکا تالش و شهرداری بندرآستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.

     نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان