جستجوگر خبری شهرستان شفت

شفت- نماینده شفت و فومن در مجلس با اشاره به عقب ماندگی شفت، گفت: مسئولان ادارات این شهرستان باید برای جذب سهم بیشتری از اعتبارات تلاش مضاعف کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل بهروزی فر پیش از ظهر شنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی شفت با اشاره به اصلاحات انجام شده در لایحه بودجه ۱۴۰۰، اظهار کرد: بعد از ارسال لایحه اصلاح شده، دولت آن را به همه دستگاه های اجرایی ابلاغ کرده است.

وی با تأکید بر اینکه دستگاه های اجرایی شهرستان شفت باید همه طرح ها و ایده های خود به ویژه پروژه های نیمه تمام را پیگیری و محقق کنند، افزود: مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان در زمینه مبادله توافق نامه ها باید به صورت از دستگاه مربوطه خود در استان پیگیر باشند.

بهروزی فر با بیان اینکه رؤسای ادارات شهرستان شفت باید تلاش کنند تا سهم بیشتری از اعتبارات را برای این شهرستان جذب کنند، گفت: بارها تأکید کرده ام شفت با توجه به عقب ماندگی در توسعه بیش از سایر شهرستان نیازمند اعتبارات است و مسئولان شهرستان باید تلاش مضاعفی انجام دهند.

وی بر ضرورت پرهیز از کارهای جزیره ای و بخشی، اضافه کرد: همکاری و هم افزایی زمینه توسعه بیشتر شهرستان را فراهم خواهد کرد و باید مورد توجه دستگاه ها باشد.

نماینده فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه وفاق همدلی و همراهی را در همه امور الگوی عملی خود قرار دهیم، تصریح کرد: نباید در انجام امور مسائل و منفعت شخصی را وارد کنیم.

وی با اشاره به اینکه متأسفانه در موضوع خشکسالی دو دستگاهی که باید بحران را مدیریت می کردند حضور مطلوبی نداشتند، افزود: بخشی از شالیزارهای منطقه آسیب دیده اند و کشاورزان دچار خسارت و بحران شده اند در این میان مدیر دستگاه مربوطه باید بحران را مدیریت کند.

بهروزی فر با بیان اینکه نباید هر سال شاهد خسارت کشاورزان باشیم، ادامه داد: رهبری بارهای به این مورد تأکید کرده اند ما به عنوان مسئولان شهرستان نیز نباید نسبت به این موضوع بی تفاوت باشیم.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان