جستجوگر خبری شهرستان شفت

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از گرانی برخی از کالا در روزهای پایانی عمر دولت گفت: ا توجه به شرایط حاکم بر بازار سازمان بازرسی و وزارت صمت باید به رصد قیمت ها پرداخته و نظارت خود را ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، خلیل بهروزی فر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تأمین مسکن برای جوانان به یکی از اولویت های مجلس شورای اسلامی تبدیل شده است، اظهار کرد: با پیگیری مجلس و کمیسیون برنامه وبودجه ۳۶۰ هزار میلیارد تومان اعتبار در خصوص اعطا تسهیلات مسکن برای جوانان در نظر گرفته شده است.

وی یکی دیگر از دغدغه جوانان برای ازدواج را مشکل بیکاری دانست و افزود: بخش خصوصی و همچنین حمایت از آن نقش مهمی در ایجاد اشتغال در کشور داشته و در همین راستا در لایحه بودجه سال جاری اعتبار خوبی در نظر گرفته شده است.

عضو کمیسیون رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش مؤثر مدارس در ایجاد اشتغال در جامعه گفت: آموزش وپرورش متولی آموزش و مهارت آموزی به دانش آموزان است ولی متأسفانه در شرایط فعلی نظام آموزشی کشور تناسبی با فضای کسب وکار ندارد که بسیار تأسف برانگیز است.

بهروزی فر با تأکید بر ظرفیت ایجاد اشتغال در گیلان بیان کرد: گیلان یکی از بیکارترین استان های کشور است درحالی که این استان در حوزه کشاورزی و گردشگری دارای ظرفیت بسیار خوبی بوده و با توجه به در نظر گرفتن اعتبار خوب در حوزه اشتغال مسؤولان استانی باید به آن توجه کنند.

وی با انتقاد از گرانی برخی از کالا در روزهای پایانی عمر دولت تصریح کرد: مجلس در طی این مدت به ویژه در لایحه بودجه بسیار تلاش کرد تا با بهره مند شدن از تبصره ها تا حدی قیمت ها کنترل و بازار را به تعادل برساند لذا با توجه به شرایط حاکم بر بازار سازمان بازرسی و وزارت صمت باید به رصد قیمت ها پرداخته و نظارت خود را بیشتر کنند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان