جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گزارش ۸دی،خلیل بهروزی فر شامگاه پنج شنبه در گفتگوی ویژه خبری با بیان اینکه ۳۶۰ هزار میلیارد تومان برای ارائه تسهیلات مسکن به جوانان پیش بینی شده است، اظهار کرد: برای طرح های اشتغالزایی نیز مبالغ ...

به گزارش ۸دی،خلیل بهروزی فر شامگاه پنج شنبه در گفتگوی ویژه خبری با بیان اینکه ۳۶۰ هزار میلیارد تومان برای ارائه تسهیلات مسکن به جوانان پیش بینی شده است، اظهار کرد: برای طرح های اشتغالزایی نیز مبالغ خوبی در بودجه ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده و بخش خصوصی در این راستا می تواند بسیار کمک کننده باشد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت آموزش مهارت به جوانان، خاطرنشان کرد: در حال حاضر نظام آموزشی کشور تناسبی با فضای کسب و کار ندارد.

وی افزود: طرح های اشتغالزایی توسط مجلس و با مبالغ قابل توجهی دیده شده و مسئولین استانی باید در رابطه با بخش های مختلف مانند کشاورزی و گردشگری از این ظرفیت ها استفاده کنند.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طرح استفساریه اصناف هنوز در صحن علنی مجلس بررسی نشده و به زمان دیگری موکول شده است.

وی در خصوص آخرین وضعیت تکمیل تقاطع شهرستان فومن، گفت: بین نگاه و نظر مردم فومن و وزارت راه و شهرسازی در خصوص این تقاطع اختلاف وجود دارد و وزیر راه اصرار دارد که نقشه خود را برای این تقاطع اجرایی کند.

بهروزی فر اضافه کرد: معاونان وزیر راه در جلساتی که در خصوص تقاطع شهرستان فومن برگزار می شود قول هایی می دهند اما پس از جلسه، به این وعده ها عمل نمی کنند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان