جستجوگر خبری شهرستان شفت

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به پیگیری ها و جلسات کارشناسی، برای بیمارستان جایگزین پورسینا گفت: قراردادی با قرارگاه خاتم نزدیک به پنج هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال بسته شد تا یک ساختمان جدید ۳۵۰ ...

ارسلان سالاری امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با تشریح قرارداد همکاری مابین دانشگاه و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) اظهار کرد: با توجه به اینکه بسیاری از بیمارستان های استان به ویژه بیمارستان پورسینا از قدمت بسیار بالایی برخوردار هستند و ارجاع بیماران و مصدومان تروما از شهرستان ها به این بیمارستان بسیار زیاد است، ظرفیت این بیمارستان، جوابگوی مردم نیست لذا در راستای احداث یک بیمارستان جایگزین بیمارستان فعلی پورسینا، قرارداد با قرارگاه خاتم الانبیا منعقد شد. 

به گفته وی، پس از پیگیری های مکرر طی یک سال گذشته و جلسات کارشناسی، برای بیمارستان جایگزین پورسینا، با قرارگاه خاتم نزدیک به پنج هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال قرارداد بسته شد تا یک ساختمان جدید ۳۵۰ تختخوابی به همراه فضاهای آموزشی، درمانی و تحقیقاتی موردنیاز ساخته شود. 

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از دیگر پروژه های همکاری با قرارگاه خاتم را اتمام دانشکده پزشکی عنوان کرد و افزود: طبق قرارداد با قرارگاه خاتم، برای اتمام این پروژه دو هزار و ۶۰۰میلیارد ریال اختصاص می یابد. 

سالاری احداث بیمارستان های جایگزین رازی و شفا را از دیگر پروژه هایی برشمرد که در راستای تامین زیرساخت بهداشت و درمان استان رقم می خورَد و تصریح کرد: ردیف بودجه لازم برای دو بیمارستان جایگزین رازی و شفا هم تعریف شده و امیدواریم با همکاری قرارگاه خاتم و سایر سازمان ها و نهاد های خصوصی، اجرای این دو پروژه هم آغاز شود.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان