جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- ایرنا – فرماندار رضوانشهر وضعیت زرد کرونایی شهرستان را شکننده و ناپایدار دانست و گفت: در صورت عادی انگاری های اجتماعی احتمال ورود رضوانشهر به وضعیت رنگ بندی پرخطر وجود دارد.

 محمودقاسمی روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان افزود: در زمینه رنگ بندی های اعلام شده از سوی ستاد ملی کرونا، هم اکنون در وضعیت زرد ناپایدار هستیم و آمارهای موجود نشانگر آن است که در حال نزدیک شدن به منطقه خطر می باشیم و چنانچه مردم همکاری لازم را در این راستا نداشته باشند با مشکلات زیادی مواجه خواهیم شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت آب کشاورزی و شالیزارهای رضوانشهر و پره سر گفت: امسال شرایط بسیار سختی را شاهد بودیم و برای جلوگیری از هرگونه خسارت احتمالی از همه توان و ظرفیت موجود در این راستا استفاده کردیم و  با بارش نزولات جوی بخش بزرگی از مشکلات کشاورزان عزیز این شهرستان برطرف شد.

 فرماندار رضوانشهر در ادامه ضمن تشکر از زحمات رئیس و راهداران اداره راهداری رضوانشهر، نسبت به طولانی شدن و عدم تحقق پروژه های راهداری در این شهرستان، از پیمانکاران و اداره کل راهداری استان انتقاد کرد و گفت: حدود یکسال است که چندین طرح و پروژه راه در این مناطق، برای آسفالت منتظر تصمیم مسئولان راهداری استان می باشد.

 همچنین در این جلسه، ائمه جمعه رضوانشهر، پره سر، فرماندهان سپاه ناحیه و انتظامی، رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان، مدیران امور آب و امور توزیع برق، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و ورزش و جوانان به بیان دیدگاه های خود و ارائه گزارش از حوزه مأموریت کاری خود پرداختند.

 شهرستان رضوانشهر با حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۷۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.      نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان