جستجوگر خبری شهرستان شفت

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 810 میلیون تومان برای به روزرسانی تجهیزات سرمایشی، گرمایشی و اطفای حریق بیمارستان شهید بهشتی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از آستارا، غلام رضا مرحبا صبح امروز در جریان بازدید از بیمارستان شهید بهشتی این شهرستان در جمع خبرنگاران، بیمارستان را مکان حساسی در سطح شهرستان دانست و اظهار کرد: لازم است بیمارستان از استانداردهای لازم برای خدمات رسانی به مراجعه کنندگان برخوردار باشد.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بهره برداری از بیمارستان شهید بهشتی این شهرستان غفلت هایی صورت گرفته است، افزود: عدم وجود تجهیزات سخت افزاری به روز، پزشکان ناکافی و نیروی انسانی کم ازجمله مشکلات پیش روی تنها بیمارستان آستارا است.

وی با اشاره به اینکه همیشه مردم از خدماتی که در بیمارستان شهید بهشتی ارائه می شد گلایه مند بودند، تصریح کرد: از زمان قبول مسئولیت، تلاش کرده ام تا کاستی های بیمارستان ازجمله تهیه دستگاه های دیالیز، لوازم جانبی سی تی اسکن، تهیه پزشکان لازم، استخدام کادر پرستاری و خدماتی برطرف شود.

مرحبا با بیان اینکه اخیراً مجوز خرید ست های تخصصی برای اورولوژی، قلب و ارتوپدی صادرشده و پس از خرید، دانشگاه علوم پزشکی گیلان موظف است هزینه آن را پرداخت کند، گفت: با توجه به گرمای موجود و کار افتادگی چیلرهای بیمارستان، ۳۵۰ میلیون تومان برای بازسازی و تعمیر چیلرها اختصاص یافته است.

وی با اشاره به اینکه به عنوان پشتیبان ۱۶۰ میلیون تومان برای خرید کولرها گازی اسپیلت تأمین شده و هم اکنون مراحل مزایده را سپری می کند، افزود: با خرید و تجهیز بیمارستان به کولرهای گازی اسپیلت در صورت از کارافتادگی چیلرها فرایند سرویس دهی به بیماران و مراجعه کنندگان تداوم خواهد داشت.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان با بیان اینکه ۳۰۰ میلیون تومان برای راه اندازی سرویس های اطفای حریق بیمارستان شهید بهشتی شهرستان آستارا تهیه شده است، گفت: بیمارستان سرویس اطفای حریق داشت، اما به دلیل عدم کارکرد سرویس اطفای حریق، خطر آتش سوزی بیمارستان را تهدید می کرد.

انتهای پیام /۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان