جستجوگر خبری شهرستان شفت

رئیس فدراسیون کشتی با اشاره به استعدادیابی در کشتی گیلان گفت: اداره کل ورزش و جوانان و هیئت کشتی استان گیلان می توانند با فراهم کردن بسترهای مختلف از جمله راه اندازی پایگاه های قهرمانی و سالن های کشتی ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با حضور در فدراسیون کشتی با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی دیدار و گفت و گو کرد. 

در این دیدار که امیر رضی زاده رئیس و سایر اعضای هیئت کشتی استان گیلان نیز حضور داشت، در مورد راه های همکاری بین اداره کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون کشتی به منظور پیشرفت کشتی در این منطقه از کشور بحث و گفت و گو شد. 

علیرضا دبیر در این دیدار با اشاره به اهمیت توجه به رده ی سنی پایه اظهار کرد: با توجه به اینکه جمعیت آماری کشتی در کشور بسیار پایین آمده، تمام تلاش ما این است که نسبت به جذب خردسالان، نونهالان و نوجوانان به باشگاه های کشتی اقدام کنیم. 

وی با اشاره به استعدادیابی در کشتی گیلان افزود: اداره کل ورزش و جوانان و هیئت کشتی استان گیلان می توانند با فراهم کردن بسترهای مختلف از جمله راه اندازی پایگاه های قهرمانی و سالن های کشتی نسبت به جذب ورزشکاران به رشته کشتی اقدام کنند. 

رئیس فدراسیون کشتی با اشاره به استعدادهای کشتی گیلان گفت: گیلان هم در رشته کشتی آزاد و هم در رشته کشتی فرنگی دارای استعدادهای فراوانی است که اگر بتوانیم با همکاری یکدیگر نسبت به پرورش و حمایت از این استعدادها اقدام کنیم، در آینده خبرهای خوبی از کشتی این استان در سطح بین المللی خواهیم شنید. 

 

همچنین ابراهیم مهربان مربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان، فردین معصومی مربی تیم ملی کشتی آزاد جوانان نیز نقطه نظرات خود را در مورد راه های پیشرفت کشتی در استان گیلان بیان کردند. 

همچنین در این مراسم از امیررضا معصومی عضو تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران که قرار است در روز آینده در مسابقات جهانی کشتی آزاد نوجوانان در بوداپست مجارستان حضور یابد تقدیر شد. 

امیررضا معصومی فرزند فردین معصومی است، وی متولد ۲۶ شهریور ۱۳۸۳ است و از هشت سالگی پا به عرصه کشتی آزاد گذاشته و هم اکنون توانسته به تیم ملی ایران انتخابی راه یابد، پدرش قبلاً گفته بود امیدوارم پسرم به جای من بتواند صاحب مدال طلای المپیک شود و در این راه با تمام توانم از او حمایت می کنم. 
انتهای پیام/۸۴۰۰۸
 نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان