جستجوگر خبری شهرستان شفت

مدیرعامل شرکت شهرهای صنعتی گیلان با بیان اینکه در حال حاضر ۹۱۹ واحد در شهرک های صنعتی مشغول فعالیت اند، گفت: ۱۶ هزار و ۱۱۴ نفر در این واحدها مشغول کار هستند.

فریبرز سعیدی کیا امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت از فعالیت ۳۶ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در گیلان خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد ۳۳ شهرک و ناحیه صنعتی در دست بهره برداری هستند.

وی با اشاره به تعداد اشتغال واحد های بهره برداری در شرکت شهرک های صنعتی گفت: ۱۶ هزار و ۱۱۴ نفر در شرکت های فعال مشغول خدمت هستند.

مدیرعامل شرکت شهرهای صنعتی گیلان از راه اندازی ۵۱ واحد صنعتی طی سال گذشته خبر داد و افزود: ۴۷۴ نفر در پی راه اندازی این شرکت ها مشغول به کار شدند.

سعیدی کیا با بیان اینکه در حال حاضر ۹۱۹ واحد در شهرک های صنعتی مشغول فعالیت هستند، افزود: ۶۸۱ واحد جدید نیز در حال ساخت وساز در شهرک های صنعتی هستند.

وی با اشاره به حمایت های مالی شرکت شهرک های صنعتی به شرکت های مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی بیان کرد: ۱۸ واحد صنعتی تاکنون ۳۶۰ میلیارد ریال تسهیلات گرفته و علاوه بر آن چهار واحد دیگر نیز از صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات گرفته اند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان با اشاره به اقدامات شرکت شهرک ها در احداث و توسعه تصفیه خانه های صنعتی تصریح کرد: در حال حاضر ۳۱۰ واحد در شهرک ها و نواحی صنعتی متصل به تصفیه خانه، ۱۰ شهر و ناحیه صنعتی دارای تصفیه خانه فاضلاب مرکزی، ۱۰ شهرک و ناحیه صنعتی دارای تصفیه خانه فعال و همچنین چهار شهر و ناحیه صنعتی در حال ساخت تصفیه خانه فاضلاب هستند.

به گفته سعیدی کیا، هفت ایستگاه آتش نشانی در شهرک های صنعتی استان مستقر هستند و ۳۲ شهرک دارای آب و تلفن، ۳۳ شهرک دارای برق و ۲۹ شهرک دارای گاز هستند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان