جستجوگر خبری شهرستان شفت

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمبود نهاده های دامی و علوفه یکی از دغدغه های محوری دامداران سراسر کشور است، گفت: در نخستین هفته کاری مجلس، نمایندگان مجدانه تأمین نهاده ارزان ...

خلیل بهروزی فر امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به افزایش چند صد برابری نهاده های دامی در کشور به ویژه استان گیلان اظهار کرد: متأسفانه افزایش قیمت نهاده های دامی نه تنها در سطح گیلان بلکه در سطح ملی نیز وجود دارد و ما شاهد افزایش لجام گسیخته در قیمت نهاده های دامی هستیم.

وی با بیان اینکه افزایش نهاده های دامی سبب شده تا زحمات دامداران در پرورش دام و طیور با مشکلات عدیده مواجه شود، افزود: برای یک دام دار به هیچ وجه نمی صرفد تا به پرورش دام ادامه دهد چراکه به دلیل افزایش قیمت علوفه و تورم در نهاده های دامی دام پروری مقرون به صرفه نیست.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی از عزم مجلس برای پیگیری مشکلات دامداران کشور خبر داد و گفت: قطعاً در نخستین هفته کاری مجلس مسئله دام کشور به صورت جدی پیگیری می شود.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به پیگیری های ملی انجام شده جهت تأمین نهاده ارزان و قابل دسترس برای دامداران تصریح کرد: این موضوع یقیناً طریق وزارت جهاد کشاورزی و معاونت دام آن مجموعه با جدیت تمام دنبال می شود و شکی ندارم که علاوه بر وکلای گیلانی، نمایندگان دیگر استان ها نیز با ما همیاری خواهند کرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسئله نهاده های دامی برای وکلای حوزه های انتخابیه با جمعیت عشایری نیز حائز اهمیت است، بیان کرد: در سطح کشور تأمین خوراک دام و سایر نهاد ها یک مسئله چالش برانگیز شده و نمایندگان مناطق عشایری کشور نیز دغدغه دامداران را دارند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان