جستجوگر خبری شهرستان شفت

امید هرندی، پیشکسوت فوتبال گیلان و دروازه بان سابق تیم ملی به عنوان مدیر فنی تیم ملی فوتبال بانوان زیر بیست و سه سال ایران انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، امید هرندی که پیش تر به عنوان مدیر فنی تیم ملی فوتبال بانوان جوانان ایران انتخاب شده بود اکنون به عنوان مدیر فنی تیم ملی زیر ۲۳ سال بانوان جمهوری اسلامی ایران انتخاب شد. 

این پیشکسوت گیلانی فوتبال ایران سال ها به عنوان مربی و سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان، هدایت این تیم محبوب را برعهده داشته است و با مربیانی چون زنده یاد ناصر حجازی، اصغر شرفی و مجید جهانپور همکاری داشته است. 

گفتنی است امید هرندی سابقه بازی در تیم های ملی فوتبال ایران، سپیدرود رشت، شهرداری رشت و نیرو زمینی تهران را به عنوان دروازه بان در کارنامه دارد و یکی از چهره های محبوب فوتبال گیلان است. 

مدیر فنی تیم ملی بانوان در گفت وگو با خبرنگار فارس با اشاره به بازی خوبی تیم ملی جوانان در تاجیکستان اظهار کرد: در مدتی که با تیم جوانان کار کردیم توانستند نتایج خوبی را کسب کنند و در مسابقات تاجیکستان نتایج و عملکرد خوبی را ارائه دادند و فوتبال خوبی را ارائه دادند و همین باعث شد تا برای همکاری در رده زیر بیست و سه سال نیز با ما پیشنهاد همکاری بدهند. 

امید هرندی با اشاره به انتخاب بازیکنان  گفت: ما ۱۰ روز تست برای انتخاب بازیکنان مستعد زیر بیست و سه سال برگزار کردیم تا بتوانیم بازیکنان خوبی را از سراسر کشور انتخاب کنیم. 

وی با بیان عملکرد فدراسیون فوتبال در مدت کوتاه عملکرد خوبی داشته، افزود: انتخاب مهدی مهدوی کیا به عنوان سرمربی تیم ملی امید و همچنین انتخاب وحید امیری به عنوان سرمربی تیم ملی نونهالان یکی از کارهای بسیار خوب و قابل ستایش است، علاوه بر آن استفاده از وحید شمسایی در کمیته فوتسال نیز از کارهای بسیار خوب این فدراسیون است که در کمتر فدراسیونی دیده شده که از نفرات درست استفاده کنند. 

هرندی با اشاره به تثبیت دراگان اسکوچیچ در تیم ملی بزرگسالان ایران تصریح کرد: بلافاصله پس از برگشتن تلاش کردند تا سرمربی تیم ملی را حفظ کنند و به نظر من کار فدراسیون به بهترین نحو در در حال انجام است ولی همینطور که همه میدانند با مشکلات بزرگی همچون بدهکاری ها درگیر هستند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان