جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - تیم فوتبال چوکا تالش در ادامه رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور در رشت مغلوب قشقایی شیراز شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم های فوتبال چوکا تالش و قشقایی شیراز عصر امروز دوشنبه در خلال هفته سی و سوم رقابت های فوتبال لیگ دسته یک کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم قشقایی شیراز با نتیجه ۲ بر یک چوکا تالش را شکست داد.

در نیمه اول این دیدار تیم فوتبال چوکا تالش برتری محسوسی نسبت به حریفش داشت و فرصت های مناسب گلزنی نیز بدست آورد تا اینکه در دقایق تلف شده این نیمه، پرهام جوادی بازیکن چوکا با یک ضربه سر دقیق، گل برتری تیمش را به ثمر رساند تا نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود چوکا خاتمه یابد.

در نیمه دوم این مسابقه ، هر دو تیم چوکا و قشقایی شیراز یک بازی هجومی را به نمایش گذاشته و فرصت های مناسب گلزنی نیز بدست آوردند اما این تیم قشقایی بود که به گل رسید و در دقیقه ۶۰، مهدی لیموچی با یک ضربه زیبا، گل مساوی این دیدار را به ثمر رساند.

اما این پایان کار نبود و در دقایق تلف شده نیمه دوم تیم فوتبال قشقایی شیراز به گل دوم و برتری خود نیز دست یافت و محمد خادمی بازیکن این تیم که در اواسط نیمه دوم وارد زمین شده بود، گل دوم تیم قشقایی را به ثمر رساند تا در نهایت این مسابقه با نتیجه ۲ بر یک به سود تیم قشقایی خاتمه یابد.

قضاوت این دیدار را ، سعاد وفاپیشه با کمک های حسین سلیمانی و محسن حکیم برعهده داشتند که در جریان این مسابقه ، محمد آژیر بازیکن و داریوش هرمزی سرمربی تیم فوتبال قشقایی شیراز کارت زرد دریافت کردند.

تیم فوتبال چوکا تالش در این بازی با ترکیب محمدرضا قویدل، کنعان طاهرنژاد، امیرحسین صالحی ، یامین فلاح (دقیقه ۸۴ محمد جعفری)، ایمان شوریابی ،علی امیری ،علیرضا مصطفایی ،مهدی محمدیاری، پرهام جوادی، سعید خردمند(دقیقه ۸۴ حمید خدابنده لو)، حسین پاپی و با سرمربیگری فرشاد پیوس مقابل تیم قشقایی شیراز قرار گرفت.

همچنین تیم فوتبال قشقایی شیراز با ترکیب گودرز داودی( دقیقه ۷۴ رضا کاخ ساز )، رضا مرادی، مرتضی سنجانکی ، علی حسامی (دقیقه ۵۰ صابر محمدی)، عل ازادمنش ، محمد آژیر، مهدی لیموچی ، مصطفی کیانمی ، سجاد تقوی ، حسن نعمتی (دقیقه ۷۳ محمد خادمی)، امین هاشمی فرد و با سرمربیگری داریوش هرمزی رو در روی تیم چوکا تالش قرار گرفت.

پیش از این بازی و تا پایان هفته سی و دوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور، تیم قشقایی شیراز با کسب ۳۸ امتیاز در مکان چهاردهم و تیم فوتبال چوکا تالش نیز با کسب ۳۴ امتیاز در مکان شانزدهم جدول رده بندی قرار داشتند.

در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، ۱۸ تیم در یک گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که تیم های ملوان بندرانزلی، چوکا تالش و شهرداری بندر آستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.   نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان