جستجوگر خبری شهرستان شفت

در هفته دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور تیم شاهین خزر رودسر با نتیجه ۶ بر ۲ نتیجه را به تیم پارس جنوبی بوشهر واگذار کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، در هفته دوم رقابت های گروه نخست لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور تیم شاهین خزر رودسر عصر امروز در ورزشگاه ساحلی شهرداری این شهر به مصاف تیم پارس جنوبی بوشهر رفت که در پایان با نتیجه ۶ بر۲ نتیجه را به این تیم واگذار کرد.

برای تیم شاهین خزر رودسر آیدین تشنه کام ۲ بار گلزنی کرد و گل های تیم بوشهر را آرش کرمی و احساس درا هر کدام یک بار، مجتبی نجفی ۲ بار و میلاد دریایی هم ۲ بار موفق به باز کرذن دروازه نماینده گیلان شدند.

پارس جنوبی با این پیروزی ۶ امتیازی شد و در صدر جدول گروه خود جای گرفت و شاهین خزر رودسر هم بدون امتیاز از ۲ بازی شرایط مناسبی در جدول ندارد و چشم به هفته های آینده دارد.

این مسابقات در دو گروه پنج تیمی به صورت دوره ای و رفت و برگشت برگزار می شود که در گروه اول تیم فوتبال ساحلی مقاومت گلساپوش، شهرداری بندرعباس، شهریار ساری، دریانوردان بوشهر و ایفا سرام اردکان حضور دارند.

در گروه دوم نیز شاهین خزر رودسر با تیم های صنعت فرش حداد اصفهان، پارس جنوبی بوشهر، پاس گناوه و سپاهان سمنان هم گروه است که تیم برتر از هر گروه راهی مرحله بعد خواهد شد.

به گزارش فارس، شاهین خزر رودسر نماینده فوتبال ساحلی گیلان دوشنبه ۲۸ تیر ماه در ورزشگاه سیمرغ سمنان به مصاف سپاهان سمنان خواهد رفت.

انتهای پیام/۸۴٠٠۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان