جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه امنیت اجتماعی در سایه گسترش فرهنگ عفاف و حجاب قرار دارد، گفت: زن ایرانی در دنیا با چادر شناخته شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی پیش از ظهر دوشنبه در همایش مدافعان حریم عفاف با بیان اینکه طبق آیات قرآن، شیطان همواره در مقام امر به فحشاء و منکر قرار دارد، اظهار داشت: هیچ کسی از تیر رأس شیطان خلاصی ندارد و اگر لطف خداوند نباشد انسان ها از مکر و حیله شیطان در امان نیستند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه شیطان در نخستین گام، به سمت پوشش انسان رفته و او را به سمت عریان شدن می برد، افزود: شیطان امر زشت را در نظر انسان زیبا جلوه می دهد و بسیاری از مکاتب امروزی مانند فمینیسم نیز از مکرهای اوست.

وی با بیان اینکه عفاف و حجاب یک نعمت الهی است، اضافه کرد: زمانی قدردان نعمت حجاب خواهیم بود که با پیامدهای سو فقدان آن آشنا باشیم.

آیت الله فلاحتی با اشاره به مشکلات ناشی از نبود حجاب و عفاف در کشورهای غربی و غرب زده، گفت: اولین اثر نبود حجاب، افزایش آمار تجاوزها در میان زنان، آزار و خشونت های جنسی، انواع شگفت آور روابط جنسی، جهش میزان تولد فرزندان نامشروع و ویران شدن خانواده در نظام امروزی بشر است.

امام جمعه رشت فلسفه حجاب و عفاف برای زن در اجتماع را تأمین امنیت اجتماعی برای انسان ها دانست و افزود: اگر انسان ها بخواهند از امنیت ویژه برخوردار باشند باید حجاب را بپذیرند.

وی با بیان اینکه حفظ کرامت زن در جامعه دیگر فلسفه حجاب است، بیان داشت: نزدیک ترین راه برای آنکه زن به پاکدامنی شناخته شود، حجاب است و مورد آزار و اذیت برخی افراد مریض قرار نمی گیرد.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه امنیت اجتماعی در سایه گسترش فرهنگ عفاف و حجاب قرار دارد، تصریح کرد: زن ایرانی در دنیا با چادر شناخته شده است.

نماینده ولی فقیه در گیلان ادامه داد: دشمنان همواره ایران را به عدم رعایت حقوق زنان متهم می کند و این شیاطین جنی و انسی قصد دارند حیثیت ما را نابود کنند لذا در نخستین گام، اهل قلم باید از دنیا درباره رعایت حقوق زن مطالبه گری کنند.

وی با انتقاد از استفاده ابزاری دنیای غرب از زنان، گفت: غربی ها زنانگی و مادرانگی زن را از او گرفته و او را به سمت مرد شدن سوق می دهند لذا باید درباره این موضوع مطالبه گری کرد.

آیت الله فلاحتی با تاکید بر تبلیغ درست و زیبای مقوله حجاب، بیان کرد: ۴۲ سال است که اندازه یک پفک نمکی درباره عفاف و حجاب تبلیغ نکرده ایم و نیاز است که امروزه به این حوزه جدی تر ورود شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان