جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: بیمارستان سریع الاستقرار RDH جمعیت هلال احمر گیلان راه اندازی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، صبح یکشنبه با حضور مربیانی از معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان تهران، بیمارستان سریع الاستقرار RDH در محل انبار فکلده هلال احمر رشت راه اندازی شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان در حاشیه این برنامه با اشاره به این موضوع، گفت: با توجه به حادثه خیز بودن و نیاز استان به بیمارستان سیار در شرایط بحرانی، این بیمارستان از سوی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر کشور به ارزش ۵ میلیارد تومان به استان گیلان اختصاص یافته است.

سیاوش غلامی با اشاره به مزیت های این بیمارستان صحرایی، افزود: استقرار سریع این بیمارستان در شرایط بحرانی بدون نیاز به هیچ امکانات جانبی از مزیت های این واحد کامل درمانی است که این واحد سیار درمانی در زمان سوانح بزرگ استقرار می یابد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان اظهار کرد: یکی دیگر از بخش هایی که در زمان بحران برای حفظ جان افراد حادثه دیده وارد عمل می شود گروه های BHCU معاونت درمان و توان بخشی جمعیت هلال احمر است.

غلامی با اشاره به خدمات این بیمارستان، گفت: این بیمارستان توانایی ارائه هرگونه خدمات درمانی از قبیل اقدامات بستری محدود و جراحی سرپایی در حوادث مختلف دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان تصریح کرد: این بیمارستان ۳۰۰ متری دارای ۵ چادر بادی است که بخش های تریاژ، اورژانس، اتاق عمل، ریکاوری، cpr و دو بخش بستری ویژه خواهران و برادران در آن وجود دارد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان