جستجوگر خبری شهرستان شفت

عضو شورای راهبردی ستاد مرکزی آیت الله رئیسی با اشاره به ظرفیت بی نظیر گیلان در منابع انسانی، گفت: در دولت آینده حتماً باید از مدیران لایق، نخبه فرهیخته و شایسته گیلانی در تصدی مدیریت های کلان استفاده ...

اسدالله عباسی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به ظرفیت بی نظیر گیلان در تربیت نیروی انسانی متخصص و متعهد مدیریت عالی طراز انقلاب اسلامی، اظهار کرد: گیلان از قطب های تربیت مدیران لایق و عالی در نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و مدیران موفق آن همیشه در کشور نقش آفرین بوده اند.

وی با تأکید بر اینکه در دولت آینده حتماً باید از مدیران لایق، نخبه فرهیخته و شایسته گیلانی در تصدی مدیریت های کلان استفاده شود، افزود: استان گیلان می تواند مدیر موفق و کارآمدی را در سطح معاونین، وزارتخانه ها و استانداران کشور داشته باشد.

عضو شورای راهبردی ستاد مرکزی آیت الله رئیسی با اذعان به اینکه باید دولت مردمی را در گماشتن مدیران موفق گیلان در سمت های متنوع و عالی کمک کنیم، گفت: استان گیلان قابلیت هایی دارد که تاکنون از آن استفاده نشده که منابع انسانی خوش فکر، جوان و انقلابی از نمونه های آن است.

نماینده گیلانی ادوار مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به ظرفیت های بالقوه گیلان در کشور، تصریح کرد: ذخایر و منابع موجود در گیلان می توان گفت دست نخورده بوده و برای فعال شدن نیازمند تفکر انقلابی است و دولت آینده باید به آن توجه کافی کند.

عباسی با اشاره به اجحاف صورت گرفته در حق گیلان و عقب ماندگی های عدیده آن، بیان کرد: گیلان با توجه به منابع ارزشمند روبنایی و زیربنایی از استان های توانمند است و باید آن را هم سطح با استان های توسعه یافته کشور دید.

عضو شورای راهبردی ستاد مرکزی آیت الله رئیسی، ظرفیت های گیلان ازجمله در کشاورزی، گردشگری، دریا و اقتصاد دریا را بی نظیر دانست و گفت: گیلان قابلیت تبدیل شدن به پیشرفته ترین استان ها در کشور را دارد اما این مهم نیازمند داشتن مدیری مؤمن، انقلابی و کارا است.

انتهای پیام/۳۳۸۹نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان