جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- امام جمعه رشت گفت: مهار و کنترل قیمت کالا، ایجاد ثبات در بازار، اشتغال زایی و توجه به مسکن از مهم ترین اولویت های رئیس جمهور منتخب باید باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های این هفته نمازجمعه رشت با اشاره به هفته عفاف و حجاب و با توجه احکام اسلامی به این موضوع، اظهار کرد: حجاب و عفاف برای مردان و زنان از فلسفه های نورانی برخوردار است و پیشگیری از بروز ناهنجاری های اخلاقی در جامعه و حفظ امنیت از جمله حکمت آن محسوب می شود.

آیت الله فلاحتی، حجاب را سبب شکل گیری فرهنگ عفت و حیا در جامعه عنوان و بیان کرد: عفاف و حجاب موجب ایجاد طهارت قلبی در جامعه می شود.

وی با بیان اینکه توجه به عفاف و حجاب در میان مردان و زنان زمینه طهارت را فراهم می کند، گفت: بی حجابی، بی عفتی و اشاعه فحشاء و منکر در تاریخ بی سابقه نیست.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به گلایه مردم از وضعیت عفاف و حجاب در جامعه، اضافه کرد: بعضی خانواده ها به بی حجابی در جامعه دامن می زنند و در این راستا همه باید امر به معروف و نهی از منکر کنند.

آیت الله فلاحتی همچنین در ادامه به موضوع تحلیف رئیس جمهور منتخب در مرداد ماه نیز اشاره و تصریح کرد: مهار قیمت ها و ایجاد تعادل و ثبات در بازار از مهم ترین اولویت های رئیس جمهور دولت سیزدهم است.

وی با اشاره به اینکه توجه به مسکن، ایجاد اشتغال و مقابله با فساد به ویژه فساد اداری باید به صورت جدی در دستور کار رئیس جمهور جدید قرار گیرد، ادامه داد: مطالبه گری حق مردم است امروز شاهد هستیم افرادی که تا دیروز مردم را از شرکت در انتخابات منع می کردند در صف مطالبه گران قرار گرفته اند.

آیت الله فلاحتی در ادامه با بیان اینکه متأسفانه در سال های گذشته همه امور کشور را به برجام گره زدند، افزود: به همین دلیل ملت ایران سختی های زیادی را متحمل شدند اما همچنان بر موضع خود علیه دشمنان نظام و انقلاب ایستادگی کرده اند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه مردم از مسئولی که برای آنها کار می کند حمایت می کنند، گفت: مسئولان باید در راستای خدمت به این ملت وارد میدان شوند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان