جستجوگر خبری شهرستان شفت

امیررضا معصومی کشتی گیر گیلانی به اردوی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان جمهوری اسلامی ایران دعوت شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان از روز شنبه ۱۹ تیرماه اردوی پایانی خود را برای حضور در مسابقات جهانی مجارستان برپا خواهد کرد که امیررضا معصومی از گیلان نیز در این اردو حضور می یابد.

امیررضا معصومی نماینده استان گیلان در این اردو زیر نظر محمد طلایی سرمربی تیم ملی نوجوانان و مسعود واحدی، علیرضا شیخ ریحانی، جلال لطیفی و سعید احمدی از مربیان با تجربه کشورمان به آماده سازی خود برای مسابقات پیش رو خواهد پرداخت.

معصومی کشتی گیر با استعداد و آینده دار گیلانی در این مسابقات در وزن ۱۱۰ کیلوگرم بر روی تشک کشتی خواهد رفت و تنها نماینده گیلان در این رقابت ها است.

رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان جهان روزهای ۲۸ تیر لغایت سه مرداد ماه سال جاری به میزبانی بوداپست مجارستان برگزار می شود.

نفرات دعوت شده به اردو ساعت ۹ صبح روز ۱۹ تیرماه در محل خوابگاه شماره دو مجموعه ورزشی آزادی تهران جهت انجام تست کرونا حاضر باشند.

 

امیررضا معصومی فرزند فردین معصومی است، وی متولد ۲۶ شهریور ۱۳۸۳ است و از هشت سالگی پا به عرصه کشتی آزاد گذاشته است و هم اکنون توانسته به تیم ملی ایران انتخابی راه یابد، پدرش قبلاً گفته بود امیدوارم پسرم به جای من بتواند صاحب مدال طلای المپیک شود و در این راه با تمام توانم از او حمایت می کنم.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان