جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان گفت: ادارات و دستگاه های اجرایی استان گیلان از روز شنبه (۱۹ تیر ماه) از ساعت ۷ صبح الی ۱۳ ظهر فعالیت خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود قاسم نژاد ظهر پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به مصوبات اخیر هیئت دولت، اظهار کرد: با توجه به افزایش دمای هوا و کاهش بارندگی و مشکلات ایجاد شده در زمینه تولید برق هیئت دولت مصوبات جدیدی در زمینه چگونگی فعالیت ادارات تصویب کرده است.

وی با بیان اینکه بر اساس همین مصوبه، ادارات گیلان تا اطلاع بعدی از ساعت ۷ صبح الی ۱۳ ظهر فعالیت خواهند داشت، گفت: این موضوع برای کاهش بار مصرف در زمان پیک بار است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان همچنین به تعطیلی ادارات در روزهای پنج شنبه تا آخر مرداد ماه امسال اشاره کرد و افزود: تمام ادارات گیلان به غیر از دستگاه ها و سازمان های خدمات رسان و امدادی در روزهای پنجشنبه تعطیل هستند.

قاسم نژاد با اشاره به ساعات اوج مصرف برق در استان گیلان، از شهروندان خواست با خاموش کردن حتی یک لامپ اضافه و یا وسیله برقی پرمصرف، مصرف خود را مدیریت کرده و از قطعی بیشتر برق واحدهای تجاری و مسکونی در گیلان جلوگیری کنند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان