جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- استاندار گیلان با اشاره به پیشرفت فیزیکی بیش از ۹۰ درصدی سه پروژه فرهنگی و ورزشی شهر رشت، گفت: تلاش ها برای تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع ظهر پنج شنبه در حاشیه بازدید از سه پروژه فرهنگی و ورزشی رشت در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به تأثیرات بهره برداری از این پروژه ها به ویژه در میان نسل جوان، اظهار کرد: با وجود همه مشکلات با پیگیری های صورت گرفته، منابع مالی تأمین شده و در ماه های اخیر شاهد روند پیشرفت اجرای این سه پروژه فرهنگی و ورزشی هستیم.

زارع میانگین پیشرفت فیزیکی سه پروژه را بیش از ۹۵ درصد عنوان کرد و افزود: طی هفته های آینده شاهد بهره برداری از این سه پروژه و تحویل آن به مردم رشت اعم از فرهنگیان، ورزشکاران و به ویژه جوانان خواهیم بود.

وی با بیان اینکه ارزش ریالی سه پروژه مذکور در زمان حاضر بیش از ۱۲۰ میلیارد تومان است، گفت: امیدواریم با توجه به فرهنگ بالای مردم و جوانان، شاهد استفاده بهینه از این اماکن هستیم.

لازم به ذکر است، استاندار گیلان امروز از روند اجرای پروژه های استخر شنای فرهنگیان، کتابخانه مرکزی رشت و زورخانه امام علی (ع) شهر رشت بازدید کرد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان