جستجوگر خبری شهرستان شفت

آرمین هادی پور تکواندوکار گیلانی به مرحله جدید اردوی مشترک تیم ملی با تیم اردن دعوت شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، تیم ملی تکواندو ایران از روز پنجشنبه ۱۷ تیرماه اردوی مشترکی را با تیم ملی اردن برپا خواهد کرد که آرمین هادی پور از گیلان نیز در این اردو حضور می یابد.

 اردوی تیم ملی تکواندو در مرکز جهانی تکواندو در تهران زیر نظر کادر فنی تیم ملی برپا خواهد شد که در این اردو، ملی پوشان کشور اردن نیز حضور خواهند یافت تا یک اردوی مشترکی را با تیم ملی ایران داشته باشند.

آرمین هادی پور تکواندوکار ملی پوش شایسته گیلانی که سهمیه المپیک توکیو را کسب کرده، در این اردو حضور می یابد و تمرینات آماده سازی خود را زیر نظر کادر فنی تیم ملی دنبال می کند ضمن اینکه این تکواندوکار شایسته می تواند با تمرین با ملی پوشان اردنی، میزان آمادگی خود را محک بزند.

 هادی پور در رقابت های المپیک توکیو در وزن ۵۸- کیلوگرم شرکت خواهد کرد که رقابت های این وزن از روز دوم مردادماه سال جاری در توکیو آغاز می شود و امیدواریم که این تکواندوکار شایسته گیلانی با درخشش در مسابقات المپیک، مدال نیز کسب کند.

 

 

 همچنین سارا بهمنیار ملی پوش شایسته استان گیلان از روز گذشته در سیزدهمین مرحله اردوی تیم ملی کاراته حضور یافت.

 بهمنیار ملی پوش وزن ۵۰- کیلوگرم کشورمان که سهمیه المپیک توکیو را کسب کرده به همراه سایر ملی پوشان، تمرینات آماده سازی خود را تا روز ۲۶ تیرماه زیر نظر کادر فنی تیم ملی کاراته بانوان ایران دنبال می کند تا با آمادگی کامل در رقابت ها المپیک توکیو حضور یابد.

آرمین هادی پور متولد ۱۳۷۳ شهرستان رشت است و تاکنون مقام های زیادی را در رشته تکواندو کسب کرده که از آن جمله می توان به کسب مدال برنز سومین مرحله مسابقات گرند پری ۲۰۱۹ بلغارستان، مدال نقره تورنمنت صربستان، مدال نقره مسابقات گرند پری ۲۰۱۹ ژاپن، مدال برنز مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۹ انگلیس، مدال طلای گرند پری انگلیس، مدال طلای مسابقات بین المللی اردن و مدال طلای المپیک آزمایشی ریو اشاره کرد.

 مدال نقره قهرمانی جهان، دو مدال قهرمانی آسیا (یک مدال طلا و دیگری برنز که مدال طلا برای نخستین در تاریخ تکواندو ایران به دست آمده)، سه مدال طلا یونیورسیاد، مدال نقره جام جهانی، مدال نقره گرند پری، مدال طلای گرند اسلم، مدال نقره گرند پری روسیه و مدال طلای جام ریاست فدراسیون جهانی ۲۰۱۹ آسیا از دیگر عناوین و مدال های این ورزشکار گیلانی است.

سارا بهمنیار کاراته کای گیلانی تاکنون مدال های زیادی را کسب کرده که از جمله آن ها کسب مدال نقره لیگ جهانی وان اتریش، مدال طلای پنجمین مرحله لیگ جهانی ۲۰۱۹ ژاپن، مدال طلای ششمین مرحله لیگ کاراته وان در مسکو، مدال برنز لیگ جهانی کاراته وان امارات، مدال نقره مسابقات امیدهای جهان در اسپانیا، مدال نقره مسابقات امیدهای آسیا در قزاقستان و همچنین مدال نقره لیگ جهانی کاراته وان ژاپن است.

به گزارش فارس، بهمنیار در نخستین حضورش در تیم ملی بزرگسالان توانست در رقابت های جهانی اسپانیا مدال برنز کسب کند و به عنوان اولین بانوی گیلانی دارنده مدال جهانی در رشته کاراته معرفی شود.


انتهای پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان