جستجوگر خبری شهرستان شفت

مسؤول عملیات جهادی سازمان بسیج دانشجویی کشور با اشاره به برگزاری اردوی جهادی در منطقه املش استان گیلان گفت: پیش بینی ما برای برگزاری اردوهای جهادی تابستان، ۱۵۰۰ اردو از سوی گروه های جهادی دانشگاه های ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، صادق مفرد امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بسیج دانشجویی همواره در اقدامات جهادی پیشرو بوده است، اظهار کرد: یکی از اولویت های بسیج دانشجویی در کنار مطالبه گری توجه به اقدامات جهادی بوده و این روند ادامه دار خواهد بود.

وی با اشاره به برگزاری اردوی جهادی در منطقه املش استان گیلان گفت: دست اندرکاران برگزاری اردوهای جهادی در منطقه املش در استان گیلان حضور پیدا کردند و ما یک اردوی جهادی و تشکیلاتی با حضور ۸۱ نفر از مدیران جهادی سازمان بسیج دانشجویی (۶۰ نفر از برادران و  ۲۰ نفر از خواهران) داشته و زمان این اردوی جهادی سه روزه خواهد بود و به نوعی آغاز و افتتاحیه اردوهای جهادی سراسر کشور محسوب می شود.

مسؤول عملیات جهادی سازمان بسیج دانشجویی کشور یکی از اهداف برگزاری اردوی جهادی را انتقال تجربیات را به گروه های جهادی مختلف دانست و بیان کرد: مدیران جهادی در این برنامه در قالب یک اردوی جهادی در کنار همدیگر قرار می گیرند و ضمن اینکه در مناطق محروم استان فعالیت های عمرانی، فرهنگی و جهادی دارند با همدیگر منسجم می شوند و تجربیات برگزاری اردوها منتقل خواهد شد و مدیران جهادی این تجربیات را به گروه های جهادی استان های خود منتقل خواهند کرد.

مفرد از برپایی بیش از یک هزار اردوی جهادی در فصل تابستان خبر داد و افزود: پیش بینی ما برای برگزاری اردوهای جهادی تابستان،  ۱۵۰۰ اردو از سوی گروه های جهادی دانشگاه های کشور است که در کلیه استان ها در مناطق محروم برگزار می شود.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان