جستجوگر خبری شهرستان شفت

در آغازین لیگ برتر ساحلی کشور تیم شاهین خزر رودسر مقابل میزبان خود صنعت فرش حداد اصفهان رفت که در نهایت با نتیجه سه بر یک شکست خورد .

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، در هفته نخست رقابت های گروه اول لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور تیم شاهین خزر رودسر امشب در ورزشگاه سلمان مرد آباد یزد با نتیجه سه بر یک مقابل تیم صنعت فرش حداد اصفهان شکست خورد.

گل های این دیدار را محمدعلی نظر زاده دو بار و علی اسلامی یک بار برای نماینده اصفهان به ثمر رسانده و برای شاهین خزر رودسر هم سید مهدی یوسفی گلزنی کرد.

رقابت های فصل جدید لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه های کشور با حضور ۱۰ تیم در دو گروه پنج تیمی و به صورت رفت وبرگشت برگزار می شود.

این مسابقات در دو گروه پنج تیمی به صورت دوره ای و رفت و برگشت برگزار می شود که در گروه اول تیم فوتبال ساحلی مقاومت گلساپوش، شهرداری بندرعباس، شهریار ساری، دریانوردان بوشهر و ایفا سرام اردکان حضور دارند و در گروه دوم شاهین خزر رودسر با تیم های صنعت فرش حداد اصفهان، پارس جنوبی بوشهر، پاس گناوه و سپاهان سمنان هم گروه است.

دو تیم برتر هر گروه راهی مرحله بعد خواهند شد.با توجه به روند خوب ساخت ورزشگاه ساحلی شهرداری رودسر، امید است امسال رودسر میزبان رقابت های ساحلی بوده و بازی های شاهین خزر در خانه برگزار شود.

شاهین خزر رودسر دوشنبه ۲۱ تیرماه در هفته دوم لیگ برتر ساحلی میزبان پارس جنوبی بوشهر خواهد بود.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان