جستجوگر خبری شهرستان شفت

فرمانده سپاه قدس گیلان هشت هزار شهید در گیلان را یکی افتخارات این استان دانست و گفت: نوع خدمت و عملکرد شهیدان انصاری و نورانی جایی آن هم در دوران سخت کشور، بهانه ای برای مدیران امروز نمی گذارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، ظهر امروز فرمانده سپاه قدس گیلان با خانواده شهید علی انصاری استاندار اسبق گیلان دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، ظهر امروز فرمانده سپاه قدس گیلان با خانواده شهید علی انصاری استاندار اسبق گیلان دیدار کرد.

شهیدان انصاری و نوررانی از مفاخر گیلان محسوب می شوند

 سردار محمد عبدالله پور در این جلسه با بیان اینکه شهدا الگوهای جاویدان در نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، اظهار کرد: انقلاب اسلامی در این ۴۲ سال شهدای بسیاری را تقدیم نظام مقدس اسلامی کرده و جوانان باید این شهدای گران قدر را الگوهای خود برای  اداره زندگی قرار  دهند.

وی با تأکید بر چهره ماندگار شهیدان انصاری و نورانی در جمهوری اسلامی گفت: این دو شهید جزو مفاخر جمهوری اسلامی بوده و باید شخصیت این دو بزرگوار بیش از بیش برای مردم و جوانان بازگو شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان یکی از  راه های پرورش مدیران در طراز جمهوری اسلامی را بازگو کردن سیره مدیریتی و عملی شهیدان انصاری و نورانی دانست و تصریح کرد: شهیدان انصاری و نورانی به مانند شهید بهشتی، باهنر و رجایی تشنه خدمت به مردم بوده و تقوا و پرهیزکاری در کنار خدمت صادقانه از جمله مهم ترین ویژگی این دو شهید بوده است.
 

عبدالله پور به سیره مدیریتی شهیدان انصاری و نورانی اشاره کرد و افزود: این دو  شهید خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار داده و همواره استانداری و دفترشان پناهگاه نیازمندان بوده است.

وی وجود هشت هزار شهید در گیلان را  یکی افتخارات این استان دانست و بیان کرد: این دو شهید افتخار نظام اسلامی به ویژه مردم گیلان محسوب شده و بزرگداشت یاد و خاطره شهدا احیای ارزش ها است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه شهید انصاری و نورانی الگویی مناسب برای مدیریت در طراز انقلاب بودندتصریح کرد: بالواقع وجود شهدایی همچون انصاری و نورانی که در دوران سخت خدمتی عملکردی جهادی، خالصانه و مردمی را از خود به یادگار گذاشتند که این نوع خدمت و عملکرد جایی آن هم در دوران سخت کشور، بهانه ای برای مدیران امروز نمی گذارد.

حمیده دانش کاظمی همسر شهید علی انصاری استاندار اسبق گیلان نیز در این دیدار با بیان اینکه شهید انصاری همواره خود را  خدمت گذار مردم می دانست، اظهار کرد:  در طول دوران مدیریت ایشان در گیلان همواره خدمت به مردم و جهاد در راه خدا یکی از اولویت های اصلی شهید انصاری بوده و حتی در این راه جان خود را هم فدا کرد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان