جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- نماینده رشت و خمام در مجلس با اشاره به اینکه گیلان از نظر تولید و تأمین برق مشکلی ندارد، گفت: مسئولان وزارت نیرو سهم گیلان از تولید برق را درست مدیریت کنند.

سید علی آقازاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به قطعی های مکرر برق در روزهای اخیر و کلافگی مردم در این روزهای گرم سال، اظهار کرد: دغدغه مندی مردم و نگرانی آنها، نگرانی و دغدغه ما است و ما نیز خود مشمول قطعی های مکرر برق در بوده و هستیم.

وی با ابراز تأسف از اینکه در برخی از مناطق رشت در یک روز چندین بار برق قطع می شود، گفت: اگر چه همه مردم به کمبود بارش ها و نزولات آسمانی امسال واقف هستند اما مسئولین امر و دولت باید برآوردها و پیش بینی های لازم را برای مواجهه با چنین گرمایی را داشته باشند لذا باید گفت که این بی برنامگی در قطعی ها نشان دهنده سو مدیریت دولت است.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با تاکید بر اینکه به مسئولین امر تذکر می دهم که مدیریت برق تولیدی را در استان گیلان به درستی انجام دهند، تصریح کرد: استان گیلان به لحاظ تأمین برق مشکلی ندارد.

وی ادامه داد: از نظر شبکه تولید گیلان به اندازه برق تولید می کند که مازاد آن را به استان های دیگر اختصاص داده می شود لذا در درجه اول باید سهم مردم گیلان حفظ شده و بعد آنها را به استان های دیگر توزیع کنند.

آقازاده با بیان اینکه گیلان به لحاظ تأمین برق مشکلی نداشته و باید حداقل سهم از خاموشی را داشته باشد، گفت: به صورت جدی موضوع را پیگیری خواهیم کرد و مسئولین امر بابت این بی دقتی و عدم مدیریت درست باید پاسخگو باشند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان