جستجوگر خبری شهرستان شفت

مدیرکل هواشناسی گیلان با بیان اینکه برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه در برخی نقاط استان رگبار باران خواهیم داشت، گفت: طی امروز و فردا به طور متوسط ۵ تا ۱۰ درجه سلسیوس کاهش دما در استان پیش بینی می شود.

محمد دادرس امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به وضعیت آب وهوای گیلان طی امروز و روزهای آینده در استان، اظهار کرد: بر اساس نقشه های پیش بینی، امروز تا شنبه شرایط برای افزایش ابر، رگبار و رعدوبرق، وزش باد و احتمال تگرگ مهیا می شود.

وی با  اعلام بارندگی در گیلان، افزود: برای روزهای سه شنبه و چهارشنبه در برخی نقاط استان رگبار باران خواهیم داشت.

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به کاهش دمای استان، گفت: طی امروز و فردا به طور متوسط ۵ تا ۱۰ درجه سلسیوس کاهش دما در استان پیش بینی می شود.

دادرس با اشاره به وضعیت آب وهوای استان طی روزهای پنجشنبه تا شنبه نیز، گفت: در بعضی ساعات شرایط برای رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید در بعضی مناطق به ویژه ارتفاعات و دامنه ها مهیا است.

وی با اشاره به مخاطره آمیز بودن بارش های رگباری در گیلان، تصریح کرد: آب گرفتگی، آسیب به سازه ها، جاری شدن روان آب موقت در مسیل ها، بالا آمدن ناگهانی آب رودخانه ها، رانش و لغزش، تگرگ و برخورد صاعقه ازجمله مخاطرات احتمالی این سامانه خواهد بود.

انتهای پیام/۳۳۸۹نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان