جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گزارش ۸دی، رئیس هیئت نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراها در گیلان با اشاره به جزئیات استعفای دسته جمعی اعضای هیئت نظارت بر انتخابات ششمین دوره شوراها در گیلان اظهار کرد: این استعفای دسته جمعی در ...

به گزارش ۸دی، رئیس هیئت نظارت بر ششمین دوره انتخابات شوراها در گیلان با اشاره به جزئیات استعفای دسته جمعی اعضای هیئت نظارت بر انتخابات ششمین دوره شوراها در گیلان اظهار کرد: این استعفای دسته جمعی در اعتراض به احراز صلاحیت افراد مسئله دار توسط هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای کشور بود.

وی با بیان اینکه هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها بدون هماهنگی با این هیئت عالی در استان عمل کرد، افزود: این احراز صلاحیت ها تبعات و بازتاب خوبی در استان نداشت و ما مجبور به استعفای دسته جمعی و تقدیم آن به هیئت مرکزی نظارت شدیم. این استعفا به دلیل منع قانونی استعفای دسته جمعی اعضای هیئت نظارت توسط هیت مرکزی پذیرفته نشده است.

خلیل بهروزی فر با بیان اینکه اعضای هیئت مرکزی نظارت مدعی هستند که احراز صلاحیت افراد مسئله دار بر اساس مر قانون بوده، تصریح کرد: هیئت مرکزی نظارت مدعی است همچون هیئت عالی نظارت در استان ها می تواند بر اساس گزارش های مراجع ذیصلاح و همچنین تحلیل شخصی با بررسی پرونده ها می توانند صلاحیت افراد را برای ورود به انتخابات شوراها تایید یا رد کنند. ایراد قانونی نمی توان به ادعای هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گرفت، تمام تلاش ما در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا این بوده تا اقدامات موثری انجام دهیم تا مشکلات مردم حل شود.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقدامات برخی از شوراهای اسلامی شهر و روستا منجر شده تا مردم نسبت به آنها نارضایتی داشته باشند، افزود: نارضایتی مردم از شوراهای اسلامی فعلی موجب شد تا در این دوره از انتخابات هیئت نظارت شهرستان ها و استان به جهت تامین رضایتمندی مردم اهتمام بیشتری در بررسی صلاحیت ها داشته باشد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان