جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به پیش بینی ها انجام شده برای واکسیناسیون معلمان و دانش آموزان، گفت: امسال آموزش ها در سال تحصیلی حضوری خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رحمتی صبح دوشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه سال تحصیلی جاری با تلاش همه فرهنگیان و همکاری اولیا تعیین تکلیف شد، اظهار کرد: ۱۴ هزار نفر از دانش آموزان گیلانی امسال در آزمون کنکور شرکت کردند.

وی با اشاره به برگزاری امتحانات با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، افزود: ستاد ثبت نام در آموزش و پرورش فعال شده و قرار است طبق برنامه، سال تحصیلی آینده را بدون دغدغه آغاز کنیم و روند ثبت نام در تمامی پایه ها جریان دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان اضافه کرد: امسال باید حدود دو هزار و ۸۵۰ نفر از نیروهای خود را برای فعالیت در سال جدید ساماندهی کنیم.

وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی انجام شده برای آغاز روند واکسیناسیون، اول مهر امسال را به شکل حضوری برای دانش آموزان جشن خواهیم گرفت.

طبق آمار اعلام شده در این جلسه، شبکه شاد با آموزش بیش از ۶۸ درصد دانش آموزان در سال تحصیلی، بالاترین و جامع ترین مرجع آموزش غیرحضوری محسوب می شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان