جستجوگر خبری شهرستان شفت

رئیس فدراسیون والیبال گیلان را سرشار از استعداد والیبالی دانست و گفت: علاقمندان رشته والیبال در گیلان بسیار زیاد بوده و این رشته ورزشی در گیلان برای حضور تیم در سطح سوپرلیگ و سرمایه گذاری در والیبال ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، محمدرضا داورزنی عصر امروز در دیدار با استاندار گیلان در محل استانداری با بیان اینکه افتخارات تیم ملی والیبال باعث علاقه جوانان به این رشته ورزشی شده است، اظهار کرد: تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران در چند سال اخیر در آوردگاه های بین المللی باعث افتخار ایران شده و همین امر منجر شد جوانان و نوجوانان علاقه بسیار زیادی به این رشته ورزشی پیدا کنند.

وی با اشاره به پربیننده بودن مسابقات تیم ملی والیبال در ایران گفت: در زمان برگزاری لیگ ملت ها، بیش از ۵۰ میلیون بیننده، مسابقات را تماشا کرده و بر اساس اعلام فدراسیون جهانی والیبال، این رشته ورزشی در ایام شیوع کرونا بیشترین دنبال کننده را در فضای مجازی داشته است.

رئیس فدراسیون والیبال، گیلان را سرشار از استعداد والیبالی دانست و گفت: علاقه مندان رشته والیبال در گیلان بسیار زیاد بوده و این رشته ورزشی در گیلان برای حضور تیم در سطح سوپر لیگ و سرمایه گذاری در والیبال می تواند بسیار موفق عمل کند.

استاندار گیلان، نیز در این جلسه با بیان اینکه رشته والیبال در این استان دارای عقبه بسیار خوب و درخشانی است، اظهار کرد: با توجه به وجود علاقه مندی، ورزشکار و مقبولیت اجتماعی در والیبال، زمینه ارتقاء این رشته در استان فراهم است.

زارع، نقش  همکاری مشترک آموزش وپرورش و هیئت های ورزشی، استمرار فعالیت دانش آموزان به صورت حرفه ای را بسیار مؤثر دانست و گفت:  در راستای انسجام بخشی بیشتر سطح تیم های پایه و استفاده از ظرفیت آموزش وپرورش در توسعه این رشته ورزشی اقدامات مؤثری انجام شده است.

وی با تأکید بر لزوم به ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه بیان کرد: میزبانی گیلان از مسابقات لیگ های معتبر علاوه بر معطوف کردن نگاه های مردم و علاقه مندان به آن رشته ورزشی، منجر به جذابیت و انتظار بیشتر برای موفقیت تیم های استانی می شود.

نماینده عالی دولت در گیلان همچنین به تأکید صورت گرفته برای اختصاص زمین های مستعد ورزشی موجود در طرح های هادی روستایی به رشته والیبال و بهره گیری از ظرفیت فعالان بخش خصوصی و نیز اعتبارات دولتی در جهت تقویت زیرساخت های این رشته اشاره کرد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان