جستجوگر خبری شهرستان شفت

مدیرکل هواشناسی استان گیلان با بیان اینکه نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی غالباً پایدار در منطقه است، گفت: طی سه روز آینده هوای گرم، آسمان صاف و گاهی افزایش ابر برای استان پیش بینی می شود.

محمد دادرس امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به وضعیت آب وهوای گیلان طی روزهای آینده، اظهار کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی غالباً پایدار در منطقه است.

وی با اشاره به وضعیت آب وهوای گیلان طی ۷۲ ساعت آینده، افزود: طی سه روز آینده هوای گرم، آسمان صاف و گاهی افزایش ابر برای استان پیش بینی می شود.

مدیرکل هواشناسی استان گیلان با اشاره به اینکه طی روزهای آینده ابرناکی هوا نیز دور از انتظار نیست، گفت: طی ساعات عصر و شب با شکل گیری ناپایداری های موقتی و هم وقتی در پاره ای نقاط احتمال رگبار باران و رعدوبرق دور از انتظار نیست و علاوه بر این در این مدت در بعضی نقاط شرایط برای پدیده مه نیز مهیا است.

دادرس از خنک شدن هوای استان در روزهای پایانی هفته خبر داد و گفت: از روز چهارشنبه بانفوذ تدریجی سامانه نسبتاً ناپایدار افزایش ابر و روند کاهشی دما در بعضی ساعات بارندگی و وزش باد و رعدوبرق تا پایان هفته مورد انتظار است.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان