جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان گفت: یادواره شهیدان انصاری و نورانی به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت تلویزیونی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ رضا رنجبر پیش از ظهر یکشنبه در نشست خبری برگزاری چهلمین سالگرد شهیدان انصاری و نورانی و ۲۵۷ شهید کارمند، اظهار کرد: در سال گذشته حدود ۱۱ هزار بسته معیشتی و بهداشتی به ارزش تقریبی ۴ میلیارد تومان به خانواده های نیازمند اهدا شد.

رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان با اشاره به ارتقای سلامت اداری در دستگاه های اجرایی، گفت: با استفاده از ظرفیت نخبگان و هیئت های اندیشه ورز در صدد افزایش کارآمدی نظام اداری و رضایتمندی مردم هستیم و پیش بینی آموزش برای مدیران و فرماندهان را نیز در دستور کار داریم.

وی با بیان اینکه برگزاری نشست استفاده از ظرفیت بسیج برای بهینه سازی مصرف انرژی انجام شده است، افزود: طی نشست هایی که با ادارات برق و آب داریم، این تفاهم نامه را به زودی امضا و اجرایی می کنیم.

رنجبر با اشاره به در پیش بودن سالروز شهادت شهیدان انصاری و نورانی، استاندار و معاون عمرانی استانداری گیلان، بیان کرد: این مراسم پیش از کرونا در مصلای رشت با حضور مردم برگزار می شد اما در دو سال اخیر برای حفظ سلامتی مردم به صورت تلویزیونی برگزار می شود.

رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه شهید انصاری اصالتاً رودسری است، گفت: مراسمی روز دوشنبه هفته جاری ساعت ۱۸ عصر با سخنرانی سردار نقدی و با رعایت پروتکل های بهداشتی در مزار این شهید برگزار می شود که این مراسم به صورت مستقیم از شبکه باران پخش خواهد شد.

وی با بیان اینکه مراسم گلباران محل شهادت این دو شهید در خیابان لاکانی رشت برگزار می شود، تصریح کرد: این برنامه ۸ صبح روز سه شنبه با حضور مسئولان برگزار می شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان