جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- ایرنا- نماینده ولی فقیه و امام جمعه رشت با بیان اینکه کشاورزان استان با مشکل اساسی کم آبی مواجه هستند،حل این مشکل را اولویت مسئولان دانست و بر مکانیزه شدن کشاورزی در استان تاکید کرد.

آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های این هفته آئین عبادی سیاسی-اجتماعی نماز جمعه رشت افزود: کشاورزی ما با غرقابی درست نمی شود، باید کشاورزی در گیلان مکانیزه شود.

وی با بیان اینکه از سال ۹۷ بر لایروبی آب بندان ها تاکید کرده ایم اظهار داشت: لازم است مسئولان و متولیان در این شرایط به کشاورزان حق بدهند و برای رفع مشکلاتشان چاره جویی کنند.

امام جمعه رشت با اشاره به هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی گفت: همینطور که نسل ها عوض می شوند، باید کارهای شیطان صفتان را بگوییم تا نسل معاصر آنها و جرم و جنایتشان را بشناسند.

آیت الله فلاحتی افزود: آمریکا و اروپایی همواره اسلام هراسی، مسلمان هراسی، شیعه هراسی و تجاوز به حقوق زنان را تبلیغ کرده اند.

خطیب این هفته نماز جمعه رشت افزود: در عرصه بین الملی افغانستان ،عراق ،یمن، پاکستان و تعدادی دیگر از کشورها سالهاست که میدان تاخت و تاز نظامی آمریکا قرار دارند.

آیت الله فلاحتی ادامه داد: حمایت از تروریست های تکفیری، حمایت از اسرائیل، مواجهه هشت ساله با ایران، حمایت از رژیم سفاک پهلوی، تاسیس ساواک در ایران، تبدیل سفارتخانه به مرکز جاسوسی در ایران ، مجهز کردن صدام به سلاح شیمیایی ، حمایت از گروه های تروریستی تهاجم فرهنگی علیه ایران، ناتوی فرهنگی، اعمال تحریم های دارویی، تحریک دائم و تهدید همیشگی به جنگ نظامی سیاست متداوم آمریکا است.

وی تاکید کرد که لازم است اینها را بگوییم تا نسل معاصر و آینده به بی رحمی آمریکایی ها آگاه شوند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان