جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- معاون درمان علوم پزشکی گیلان با اشاره به روند افزایشی تعداد بیماران سرپایی کرونا مثبت در استان، گفت: بی توجهی به رعایت پروتکل های بهداشتی عواقب خطرناکی دارد.

انوش دهنادی مقدم در گفتگو با خبرنگار مهر به آخرین وضعیت آمارهای کرونایی در استان گیلان اشاره و اظهار کرد: در روزهای گذشته متأسفانه شاهد افزایش تعداد بیماران سرپایی کرونا مثبت در استان گیلان هستیم.

وی با بیان اینکه این شرایط زنگ های هشدار را برای استان به صدا درآورده است، گفت: در حال حاضر ۲۴۸ بیمار کرونایی در بیمارستان های استان بستری هستند.

معاون درمان علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه از این تعداد ۶۱ بیمار طی شبانه روز گذشته در بیمارستان های استان بستری شده اند، ادامه داد: متأسفانه حال ۴۰ بیمار بد بوده که در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.

وی به تغییر رنگ استان های جنوبی کشور اشاره و با بیان اینکه در حال حاضر رنگ بندی کرونایی در این استان ها قرمز بوده و شاهد افزایش تعداد مبتلایان به کرونا هستیم، گفت: شهروندان باید پروتکل های بهداشتی را با شدت و دقت بیشتری رعایت کنند.

دهنادی مقدم با بیان اینکه شهروندان شهرستان های آستارا، ماسال و رودبار که در وضعیت نارنجی قرار دارند باید مشارکت بیشتری در زمینه رعایت پروتکل های بهداشتی داشته باشند، اضافه کرد: زدن ماسک و پرهیز از شرکت در دورهمی ها را به هیچ وجه فراموش نکنند.

وی همچنین با اشاره به اینکه زنگ های هشدار تغییر رنگ کرونایی در شهرستان های لنگرود، لاهیجان، آستانه اشرفیه، شفت و فومن نیز به صدا درآمده است، گفت: شهروندان این شهرهای نیز باید ره دقت پروتکل ها را رعایت کنند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان