جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گزارش ۸دی،سید کاظم دلخوش امروز در مراسم بهره برداری از آسفالت روستایی روستاهای اسفقن سر، شفت محله، سارمه و بیجار کن در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۶۷ درصد از راه های روستایی شهرستان از نعمت آسفالت ...

به گزارش ۸دی،سید کاظم دلخوش امروز در مراسم بهره برداری از آسفالت روستایی روستاهای اسفقن سر، شفت محله، سارمه و بیجار کن در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۶۷ درصد از راه های روستایی شهرستان از نعمت آسفالت برخوردار شده است.

وی با بیان اینکه از مجموع ۱۵۶ راه روستایی در شهرستان صومعه سرا، ۱۳۸ روستا، راه آسفالته دارد، گفت: مصوبه اختصاص قیر رایگان بعد از چهار ماه اجرایی نشده ولی با مکاتبات اداری و پیگیری مستمرانه مسؤولین شهرستان، توانستیم بعد از سه سال تعهد به مردم را در چهار روستای اسفقن سر، سارمه، بیجارکن، شفت محله بخش ضیابر عملی کنیم.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با اشاره به موضوع مصوبه مجلس که براساس آن چهار میلیون تُن قیر برای آسفالت راه های روستایی، داخل شهری، مدارس، مناطق محروم و غیره قرار داده شده است، تصریح کرد: این میزان قیر با قیمت هر تُن هشت میلیون تومان است که از این رو با کاهش تسریع روند انجام آسفالت راه های روستایی مواجه شده ایم.

دلخوش با بیان اینکه با کمبود قیر با منابع موجود در کشور روبرو هستیم، افزود: پنج میلیارد تومان هزینه اعتباری آسفالت این روستاها شد که با اتمام آن، هشت کیلومتر از مسیرهای شاندرمن به ضیابر، طاهرگوراب نیز در محوریت عمران راه روستایی قرار می گیرد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان