جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گزارش ۸دی،سرهنگ “عبدالعلی شعبانی” با تاکید بر اینکه مقابله با سرقت و ناهنجاری اجتماعی عزم همگانی را می طلبد اظهار داشت: برخورد قاطع پلیس با سارقان و ایجاد فضای ناامن برای آنها و از طرفی ارتقاء ...

به گزارش ۸دی،سرهنگ “عبدالعلی شعبانی” با تاکید بر اینکه مقابله با سرقت و ناهنجاری اجتماعی عزم همگانی را می طلبد اظهار داشت: برخورد قاطع پلیس با سارقان و ایجاد فضای ناامن برای آنها و از طرفی ارتقاء سطح آگاهی عمومی با تشدید اقدامات پیشگیرانه، موجب کاهش وقوع سرقت می شود.
وی با بیان اینکه در پی وقوع چند فقره سرقت مختلف در سطح شهرستان شفت، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت افزود: ماموران پاسگاه انتظامی ملاسرا پس از انجام تحقیقات و بررسی سرنخ های به دست آمده، یک متهم را در این پرونده ها شناسایی و با هماهنگی قضائی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شفت از اعتراف متهم به ۱۱ فقره سرقت سیم برق در تحقیقات پلیس خبر داد و اذعان داشت: سارق ۳۹ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
این مقام انتظامی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری خوب مردم با پلیس، از شهروندان خواست، ضمن توجه به هشدارها و توصیه های پلیس در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان