جستجوگر خبری شهرستان شفت

انزلی- رئیس ستاد انتخابات آیت الله رئیسی در گیلان گفت: رفع دغدغه فرهنگیان و حوزه آموزشی از مهمترین برنامه های دولت سیزدهم است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد دوستار عصر چهارشنبه در همایش تجلیل و قدردانی از فرهنگیان فعال در ستاد انتخابات آیت الله رئیسی در دهکده ساحلی، اظهار کرد: انتخابات امسال بسیار مهم، حساس و پیچیده بود اما مردم در آزمون انتخابات بسیار موفق عمل کردند.

وی با اشاره به بداخلاقی های صورت گرفته در حوزه اجرایی انتخابات، افزود: قبل از انتخابات میانگین حضور مردم گیلان در انتخابات ۴۵ درصد ارزیابی شده بود که حضور پرشور مردم آن را به ۵۷ درصد رساند.

دوستار با اشاره به اینکه مردم گیلان با جدیت پای صندوق های رأی آمده بودند گفت: مردم در حالی پای صندوق ها حضور یافتند که از وضع موجود ناراضی و گله مند بودند.

وی فرهنگیان را یکی از مهمترین مؤلفه های ارتقای اعتماد عمومی در جامعه بر شمرد و افزود: افزایش مشارکت مردم در انتخابات به دلیل فعالیت و روشنگری فرهنگیان به عنوان سرمایه های اجتماعی بود.

رئیس ستاد انتخابات آیت الله رئیسی در گیلان با تاکید بر پرهیز از نگاه ابزارگرایانه و لزوم حفظ منزلت فرهنگیان، افزود: دولت امانتداری است که معلم امانت اوست چون رشد و توسعه جامعه از آموزش و پرورش آغاز می شود.

فرهنگیان گیلان با ۵۲ کمیته در ۲۵ شهر فعالیت کردند

در ادامه این همایش مسئول ستاد فرهنگیان آیت الله رئیسی در گیلان، با اشاره به حساسیت این دوره از انتخابات اظهار کرد: در دوره ای که بسیاری از رسانه های معاند تلاش کردند که مردم به پای صندوق های رأی نروند فرهنگیان گیلان با تشکیل ۵۲ کمیته در ۲۵ شهرستان فعالیت خوبی را نشان دادند.

سید ناصر الدین حزنی افزود: گیلانی ها در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ۵۷ درصد مشارکت داشتند که فرهنگیان در تحقق این مهم نقش بسزایی داشتند.

وی ادامه داد: حضور مردم در پای صندوق های رأی تنها در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه بود و انتخاب فرد اصلح بود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان