جستجوگر خبری شهرستان شفت

علیرضا جهانبخش بازیکن ارزنده تیم ملی فوتبال و باشگاه برایتون انگلیس، پیراهنی که در دور مقدماتی جام جهانی در بحرین به تن کرده بود، به بهزیستی استان گیلان اهدا کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، امروز علیرضا جهانبخش بازیکن ارزنده تیم ملی فوتبال و باشگاه برایتون انگلیس، پیراهنی که در دور مقدماتی جام جهانی در بحرین به تن کرده بود به بهزیستی استان گیلان اهدا کرد.

در این مراسم حسین نحوی نژاد با قدردانی از تلاش این بازیکن ارزنده در جهت اعتلای نام کشور عزیزمان، از وی به عنوان اسوه اخلاقی یاد کرد و گفت: علیرضا جهانبخش علاوه بر اینکه مایه مباهات و افتخار برای ما مردم گیلان است، یکی از سرمایه های ملی در سطح جهان به شمار می رود.

لازم به ذکر است پیش از این علیرضا جهانبخش پیراهنی که در جام جهانی ٢٠١۴ و در مصاف با تیم ملی آرژانتین به تن داشت را نیز به بهزیستی استان گیلان اهدا کرده بود.

عیرضا جهانبخش بازیکن گیلانی که در حال حاضر یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران و آسیاست متولد مرداد ۱۳۷۲ در جیرنده شهرستان رودبار است.

جهانبخش فوتبال خود را از داماش گیلان آغاز کرد و هم اکنون در تیم فوتبال برایتون اند هوو آلبیون لیگ برتر فوتبال انگلستان و تیم ملی فوتبال ایران در پست وینگر و هافبک راست بازی می کند.

وی سابقه حضور در تیم های ان ای سی و آزد آلکمار هلند از بهترین تیم های لیگ برتر هلند را دارد و همیشه به گیلانی بودن خود افتخار می کند و خود را یکی از طرفداران باشگاه داماش گیلان می داند.

علیرضا جهانبخش با ۵۳ بازی ملی و ۸ گل یکی از بهترین بازیکنان گیلانی حال حاضر فوتبال آسیاست و بر اساس رنکینگ بهترین فوتبالیست های جهان در رتبه ۴۰ مهاجم برتر فوتبال جهان قرار دارد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان