جستجوگر خبری شهرستان شفت

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به گذر امواج کم وبیش ناپایدار از استان گفت: به تناوب در بعضی ساعات رگبار و رعد برق به ویژه در روز پنجشنبه، ارتفاعات و دامنه ها به صورت موقتی، در مناطق مستعد احتمال تگرگ ...

محمد دادرس امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به وضعیت آب وهوای گیلان طی روزهای آینده اظهار کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده گذر امواج کم وبیش ناپایدار از منطقه است.

وی با اشاره به کاهش دمای هوای استان افزود: تا اوایل هفته آینده گاهی افزایش ابر، وزش باد، در بعضی نقاط رگبار و رعد برق پیش بینی می شود.

مدیرکل هواشناسی گیلان از صدور اطلاعیه سطح زرد هواشناسی خبر داد و گفت: به تناوب در بعضی ساعات رگبار و رعد برق به ویژه در روز پنجشنبه، ارتفاعات و دامنه ها به صورت موقتی، در مناطق مستعد احتمال تگرگ وزش باد و کاهش نسبی دما به طور متوسط سه تا پنج درجه سلسیوس پیش بینی می شود.

دادرس با اشاره به مخاطره آمیز بودن شرایط در پی ناپایداری هوا تصریح کرد: احتمال آسیب به سازه های موقت و سست بنیان، احتمال بالا آمدن ناگهانی آب رودخانه ها، احتمال جاری شدن روان آب موقت در مسیل ها، احتمال رانش و لغزش، احتمال برخورد صاعقه و احتمال سقوط درختان ازجمله مخاطرات پیش بینی شده برای روزهای آینده در گیلان است.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان