جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا- مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان گفت: با رسیدگی به ۱۰ فقره پرونده ؛ قاچاقچیان دستگاههای رمز ارز دیجیتال در استان از ابتدای امسال تا کنون ۳۰۹ میلیون تومان جریمه شدند.

مرتضی امینی  روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون ؛ ۲۰ فقره پرونده به ارزش هفت میلیارد تومان برای قاچاقچیان دستگاههای ارز دیجیتال در استان تشکیل شده که در زمان حاضر به ۱۰ پرونده رسیدگی شده است.

وی اظهار کرد: با رسیدگی به این ۱۰ پرونده ، برای یک  پرونده حکم برائت  صادر و برای ۹ پرونده دیگر  علاوه بر جریمه ۳۰۹  میلیون تومانی ،  کالاهای کشف شده ضبط شد.

وی بیان کرد: هم اکنون،  ۱۰ پرونده دیگر نیز در حال رسیدگی است .

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان در ادامه  همچنین از کشف تعدادی کولر گازی خارجی قاچاق در انباری در بازار رشت توسط ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان خبر داد  و گفت: پرونده این تخلف به تعزیرات حکومتی استان ارجاع شده است.

  امینی افزود :  در همین راستا پرونده در دستور کار یکی از شعب قرار گرفت که با رسیدگی به این پرونده و محرز شدن تخلف ،علاوه بر ضبط کالای  کشف شده ، متخلف  به پرداخت بیش از ۴۰ میلیون تومان  جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شد.

به گزارش ایرنا ، عدم ثبت اطلاعات کالاهای مشمول در سامانه جامع انبارها، به عنوان عرضه خارج از شبکه و قاچاق محسوب می شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان