جستجوگر خبری شهرستان شفت

دبیر جمعیت مطالبه گران حقوق عمومی گیلان با تاکید بر نقش نمایندگان در نظارت جدی بر عملکرد دولت منتخب گفت: دیگر فرصت آزمون و خطا نبوده و باید دولت انقلابی با تفکری منطقی و عقلانی مسیر پیشرفت کشور را در ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، جمعیت مطالبه گران حقوق مردمی متشکل از نخبگان مردمی دانشگاهی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی طی جلسه ای مطالبات اقشار مختلف مردم در موضوعات مختلف استانی از جمله مطالبات مردمی در حوزه اقتصاد، فرهنگ، سیاست و مطالبه گری برای جلوگیری از انتصابات غیرحرفه ای مدیران تاسیس شده است. 

این تشکل مردمی که  از اقشار مختلف مردم به عنوان اعضای جمعیت مطالبه گران حقوق عمومی مزین شده امروز طی جلسه ای به بحث و بررسی پیرامون شاخص های انتصابات در دولت انقلابی پرداخته و همگی معتقد بودند که مسؤولین جدید در دولت انقلابی باید دارای شاخص های انقلابی باشند و در این زمینه هیچگونه کوتاهی پذیرفته نخواهد بود. 

ابراهیم برناس در این جلسه با اشاره به امید مردم و اعتماد آنان به دولت انقلابی اظهار کرد: دیگر فرصت آزمون و خطا نبوده و باید دولت انقلابی با تفکری منطقی و عقلانی مسیر پیشرفت کشور را در دستور کار قرار دهد. 

دبیر جمعیت مطالبه گران حقوق عمومی گیلان با تاکید بر نقش نمایندگان در نظارت جدی بر عملکرد دولت منتخب گفت: از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی انتظار می رود منطبق بر وظیفه نظارتی خود، از  انتصابات و سهم خواهی های احتمالی و غیرمنطقی جلوگیری کرده تا مناصب مهم که حاصل خون هزاران شهید است به دست نااهلان نیفتد.

به گزارش فارس، جمعیت مطالبه گران حقوق مردمی متشکل از اقشار متنوع مردمی اعم از اساتید دانشگاه و فرهنگیان و رانندگان و بازاریان و گارگران می باشد که در کارنامه خود تجمیع طومار حمایت حقوق مردمی در مذاکرات اخیر وین را دارد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان