جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان گفت: ویژه برنامه استانی هفته «بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی» در رشت برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مجتبی اشجری پیش از ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی، اظهار کرد: ایران الگوی حقوق بشر اسلامی را به عنوان یک الگوی جامع و کامل با هدف رفع تبعیض و نابرابری بین ظالمان و مظلومان به جهانیان معرفی می کند.

وی در ادامه به کارنامه سیاه حقوق بشری جهان غرب به ویژه آمریکای مستکبر و اسرائیل جنایتکار اشاره کرد و گفت: استکبارستیزی و حمایت از حقوق مستضعفان جهان یکی از مهم ترین آرمان های انقلاب در دستور کار ایران اسلامی قرار گرفت و در سال های اخیر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دنبال افشای اهداف شوم و اغراض شیطانی ستمگران و ظالمان را برای چپاول منابع و ثروت های کشورهای جهان بوده است.

حجت الاسلام اشجری با بیان اینکه استکبار جهانی، اقتدار انقلاب اسلامی ایران و نفوذ آن در دنیا را نمی پذیرد، تصریح کرد: تلاش آمریکا و صهیونیسم بین الملل برای توقف فراگیری و گسترش جهانی انقلاب اسلامی بی نتیجه مانده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به سیاهه جنایات استکبار جهانی و گروهک های تروریستی وابسته به آنان علیه ملت آزاده ایران در چهار دهه گذشته، بیان کرد: با کمک الطاف الهی و درایت امامین انقلاب، بصیرت مردم مسلمان و همیشه در صحنه ایران هیچیک از دسیسه های شیطانی، توطئه ها و فتنه انداری های دشمنان اسلام به سرانجام نرسیده و نخواهد رسید.

وی با بیان اینکه داعیه داری حقوق بشر توسط کشورهای مستکبر و استعمارگر جهان با آن کارنامه خونین استثمار و غارت جهان یک لطیفه سیاسی است، گفت: شیطان بزرگ و اسرائیل کودک کش در رأس ناقضان درجه یک حقوق بشر قرار دارند؛ تنفر روزافزون جهانیان از سیاست های ضد بشری این دو دولت خودکامه، گواه این ادعا است.

حجت الاسلام اشجری، نظام مقدس جمهوری اسلامی را بزرگترین قربانی تروریسم دانست و اظهار کرد: جنایاتی همچون ترور عالمان دینی، دانشمندان هسته ای، نخبگان سیاسی، قهرمانان امنیت و… از سوی استکبار جهانی و گروهک های تروریستی وابسته به آنان بخشودنی نیست و ملت آزاده ایران این حجم از جنایات و خیانت ها را هرگز فراموش نخواهد کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان از برگزاری مراسم استانی هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی خبر داد و گفت: این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سعیدی (رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا) قبل از خطبه های نمازجمعه ۱۱ تیرماه شهر رشت در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان