جستجوگر خبری شهرستان شفت

گروه استان ها- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان از قتل رئیس وظیفه عمومی لاهیجان در محل کار توسط یکی از مراجعه کنندگان خبر داد و گفت: جزئیات این حادثه در دست بررسی است.

سرهنگ مجید رسول زاده در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در  رشت، درباره حادثه قتل رئیس وظیفه عمومی شهرستان لاهیجان با اشاره به اینکه یکی از وظایف ذاتی پلیس تأمین امنیت است اظهار داشت: نیروی انتظامی در راستای حفظ امنیت شهدای بسیاری را تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان ابراز داشت: صبح امروز ستوان یکم امید چائی پز رئیس وظیفه عمومی لاهیجان حین انجام وظیفه در درگیری با یکی از  مراجعه کنندگان در محل کار خود به قتل رسید.

رسول زاده خاطرنشان کرد: قاتل که فردی 28 ساله است در اقدامی ناگهانی و جنو ن آمیز با  مأمور وظیفه شناس نیروی انتظامی ستوان یکم چائی پز درگیر شده و ضرباتی را به وی وارد کرد که فرد قاتل بلافاصله در محل حادثه دستگیر شد.

رئیس کل دادگستری گیلان: "شهید بهشتی" همیشه عدالت عمومی را بر عدالت فردی ترجیح می دادواحد میانجی گری برای صلح در پرونده ها زیر نظر قوه قضائیه در استان گیلان راه اندازی می شودمقادیر زیادی از دوز جدید واکسن کرونا در اختیار دانشگاه علوم پزشکی گیلان قرار گرفت

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان تصریح کرد: رئیس وظیفه عمومی لاهیجان بلافاصله به نزدیک ترین بیمارستان منطقه منتقل شد اما متأسفانه بر اثر شدت جراحات وارده ستوان یکم امید چائی پز پس از انتقال به بیمارستان به لقاءالله پیوست.

رسول زاده با بیان اینکه جزئیات قتل و علت این درگیری در دست بررسی است خاطرنشان کرد: فرد قاتل ادعا داشته که حالت عادی نداشته است که اکنون در حال بررسی جزئیات این اتفاق هستیم و پس از تکمیل بررسی ها نتیجه اطلاع رسانی می شود.

انتهای پیام/614/ عنویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان