جستجوگر خبری شهرستان شفت

هفته سی و یکم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور با کسب نتایج ارزنده توسط تیم های ملوان بندرانزلی و چوکا تالش همراه شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، در جریان رقابت های هفته سی ویکم یکشنبه شب، تیم فوتبال ملوان مقابل نود ارومیه به یک پیروزی پرگل دست یافت، چوکا تالش برابر بادران تهران تیم صدر نشین به نتیجه تساوی رسید اما شهرداری آستارا شکست سنگینی را مقابل تیم خیبر خرم آباد تجربه کرد.

نمایندگان استان گیلان در هفته سی ویکم مسابقات دسته یک به یک پیروزی، یک تساوی و یک شکست دست یافتند که نتایج پیروزی و مساوی کسب شده در بازی های خارج از خانه و شکست در یک بازی خانگی حاصل شد. 

 گل باران انزلیچی ها در ارومیه
 ملوان بندرانزلی در هفته سی ویکم این رقابت ها در یک بازی خارج از خانه در ارومیه به مصاف تیم انتهای جدولی  نود این شهر رفت که در نهایت توانست با نتیجه پرگل پنج بر یک برابر حریف خود به برتری دست یابد.

گل های ملوان را در این دیدار مهیار زحمتکش در دقیقه ۲۰، سجاد بازگیر در دقیقه ۶۵ و ۸۲، میعاد یزدانی در دقیقه ۹۶ و خشایار زبرجد در دقیقه ۹۸  به ثمر رساندند.

این پیروزی خارج از خانه برای تیم فوتبال ملوان بندرانزلی و همچنین برای تیم فوتبال چوکا تالش دیگر نماینده گیلان حائز اهمیت بود چون تیم فوتبال ملوان با این پیروزی خارج از خانه سه امتیاز این دیدار را کسب و در جدول رده بندی نیز صعود کرد، چوکا نیز حریف مستقیم نود ارومیه در انتهای جدول بود.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در یک بازی خارج از خانه به یک پیروزی پرگل دست یافت تا ضمن کسب سه امتیاز این دیدار خارج از خانه، تفاضل گل این تیم نیز تا حدی بهبود یابد تا اگر در پایان لیگ، کار به تفاضل گل کشیده شود، این پیروزی پرگل می تواند برای ملوان اهمیت ویژه ای داشته باشد.

تساوی ارزشمند چوکا برابر بادران تهران
اما تیم فوتبال چوکا تالش دیگر نماینده استان گیلان در لیگ دسته اول کشور در هفته سی ویکم این مسابقات در تهران رودرروی تیم قدرتمند و مدعی بادران قرار گرفت که در نهایت برابر این تیم به نتیجه مساوی بدون گل دست یافت.

در این دیدار تیم فوتبال چوکا تالش با یک دفاع منطقی، چشم به ضدحملات دوخته بود تا با این حربه بتواند بادران تهران را متوقف و حداقل یک امتیاز از این تیم پرمهره کسب کند که در نهایت شاگردان فرشاد پیوس موفق به این امر شدند و با کسب مساوی بدون گل، یک امتیاز سخت خارج از خانه را کسب کردند.

چوکایی ها در چهار بازی اخیر خود که فرشاد پیوس را به عنوان سرمربی بر روی نیمکت خود می بینند، دو پیروزی و دو تساوی کسب کرده و تاکنون نتایج قابل قبولی را به همراه این مربی کسب کرده اند.

البته فرشاد پیوس که سابقه سرمربیگری تیم چوکا را نیز در کارنامه خود دارد، به عنوان چهارمین مربی در فصل جاری روی نیمکت این تیم نشسته و با توجه به کسب دو پیروزی و دو تساوی، چوکایی ها در چهار بازی اخیر خود به همراه این مربی متحمل شکست نشدند که این امر باعث امیدواری هواداران این تیم شده است.

شکست سنگین شهرداری آستارا

اما تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا دیگر نماینده استان گیلان در لیگ دسته اول کشور در هفته سی ویکم این مسابقات در ورزشگاه سردارجنگل رشت میزبان تیم خیبر خرم آباد بود که در نهایت با نتیجه چهار بر یک مغلوب حریفش شد.

تیم شهرداری  آستارا که هفته گذشته و در یک بازی خارج از خانه نیز مغلوب شده بود، در این دیدار به خصوص در نیمه دوم بسیار ضعیف ظاهر شد تا یک شکست سنگین خانگی در کارنامه این تیم ثبت شود.

البته در نیمه اول این دیدار، تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا بازی را هجومی آغاز کرد و در همان دقایق نخست این نیمه نیز به گل برتری دست یافت و آرمین منفرددوست بازیکن این تیم توانست در دقیقه پنجم گل تیم شهرداری بندرآستارا را به ثمر برساند.

پس از به ثمر رسیدن این گل زودهنگام، تیم فوتبال خیبر خرم آباد برای جبران گل خورده به بازی سرعت داد و در دقیقه ۱۹، فرزاد محمدی بازیکن این تیم موفق شد گل مساوی را به ثمر برساند تا نیمه اول این بازی با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یابد.

اما در نیمه دوم تیم فوتبال خیبر خرم آباد بهتر از میزبان خود ظاهر شد و توانست در این نیمه سه گل به ثمر برساند تا به یک پیروزی پرگل و ارزشمند دست یابد که ابتدا رضا شکری در دقیقه ۷۷ دومین گل تیمش را به ثمر رساند، عارف رستمی در دقیقه ۸۱ و مصطفی نوروزی در دقیقه ۸۲ ، به ترتیب گل های سوم و چهارم تیم خیبر خرم آباد را به ثمر رساندند.

تیم فوتبال شهرداری بندرآستارا نتوانست در این دیدار نتیجه خوبی را کسب کند و با این شکست سنگین، نتایج ضعیف این تیم در دور برگشت رقابت های لیگ دسته اول تکمیل شد و فاصله شهرداری بندر آستارا با تیم های صدرجدولی و حتی تیم های میانه جدول نیز افزایش یافته و این تیم همچنان در نیمه دوم جدول رده بندی قرار دارد.

شهرداری آستارا پس از پایان رأفت نتوانست بازی های زیبای خود را تکرار کند و اگر مدیران شهرداری آستارا می خواهند سهمیه خود در لیگ آینده را حفظ کنند، بایستی فکری برای نیمکت این تیم خوب داشته باشند.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، در پایان این هفته ملوان بندرانزلی با ۴۵ امتیاز در رتبه نهم، شهرداری آستارا با ۳۸ امتیاز دوازدهم و چوکا تالش با ۳۳ امتیاز در رتبه شانزدهم قرار گرفت.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان