جستجوگر خبری شهرستان شفت

امام جمعه آستارا با اشاره به اینکه طبق گزارش های صورت گرفته در برخی از ادارات شهرستان آستارا شاهد مطالبات نامشروع نظیر رشوه هستیم که این امر مورد اعتراض مردم قرار گرفته است، گفت: چندی پیش یکی از روسای ...

به گزارش خبرگزاری فارس از آستارا، حجت الاسلام والمسلمین کاظم حافظ نیا بعدازظهر امروز در جلسه گرامیداشت هفته قوه قضاییه در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: اگر مسکن مهر، بندر و راه آهن پس از گذشت چندین سال به نتیجه نرسیده اند ناشی از ضعف مدیریت ها در دولت تدبیر و امید است.

امام جمعه آستارا با بیان اینکه مردم صاحبان اصلی نظام و انقلاب بوده و انتظارشان از ما شفاف سازی و اطلاع رسانی است، تصریح کرد: از دستگاه قضا انتظار داریم در راستای از سرگیری طرح های مسکن مهر، بندر و راه آهن ورود کرده و با مسئولین خاطی در چهارچوب قانون و مقررات اداری برخورد کند.

وی با اشاره به اینکه طبق گزارش های صورت گرفته در برخی از ادارات شهرستان آستارا شاهد مطالبات نامشروع نظیر رشوه هستیم که این امر مورد اعتراض مردم قرارگرفته است، گفت: چندی پیش یکی از روسای ادارات را به دفتر فراخوانده بودم که ایشان نیز توان مقابله با کارمندان رشوه بگیر را نداشتند. 

حافظ نیا در خطاب به استاندار گیلان تصریح کرد: شهرستان آستارا آزمایشگاه و آموزشگاه نیست که بخواهید فرمانداری را یک سال نشده جابه جا کنید؛ استاندار گیلان! این اقدام شما توهین به شعور مردم بافرهنگ شهرستان آستارا بوده و بنده به این موضوع در معارفه فرماندار سابق این شهرستان اشاره کرده بودم. 

امام جمعه آستارا جابه جایی زودهنگام فرمانداران را دهن کجی و بی اعتنایی به مسئولین ارشد این شهرستان ازجمله امام جمعه و نماینده مردم در مجلس دانست و بیان کرد: جابه جایی زودهنگام فرمانداران به ضرر شهرستان آستارا بوده و باعث می شود این شهرستان از مسیر توسعه و پیشرفت عقب بماند. 

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان آستارا با اشاره به حضور کم رنگ مسئولین دستگاه های اجرایی در فریضه واجب نماز جمعه، نماز جماعت و مناسبت های ملی و دینی افزود: نماز جمعه جایگاه رهبری است، درحالی که برخی از مدیران دستگاه های اجرایی از حضور دفتر امام جمعه و مصلی نماز جمعه ابا دارند.

رئیس دادگستری شهرستان آستارا نیز در جلسه گرامیداشت هفته قوه قضاییه در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان قرارداد راه آهن بین المللی آستارا-آستارا را مبهم دانست و اظهار کرد: معلوم نیست ارز حاصل از تخلیه و بارگیری کالا در بارانداز ریلی آستارا-آستارا در کجا هزینه می شود.

عباس جاذب با بیام اینکه در حوزه تخلفات مالی مسکن شهرستان آستارا با مشکلات زیادی مواجه هستیم و یک واحد به چندین نفر فروخته شده است، تصریح کرد: دستگاه قضا به تخلفات رخ داده در مسکن مهر ورود کرده و با افراد متخلف در چهارچوب قانون و مقررات اداری برخورد می شود.

یاسر همدمی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آستارا نیز در جلسه گرامیداشت هفته قوه قضاییه در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: کمیته سلامت اداری در راستای تقویت ارزش های اداری تشکیل شده و انتظار ما از مدیران ادارات این است که از اموال دولتی در راستای منافع شخصی استفاده نکنند.

انتهای پیام/۸۴٠٠۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان