جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان گفت: خانواده های داوطلبان کنکور سراسری برای جلوگیری از انتشار و انتقال کرونا از تجمع در محل برگزاری آزمون جدا خودداری کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، آبتین حیدرزاده صبح دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری کنکور سراسری در روزهای پایانی هفته جاری، اظهار کرد: بر اسسا تجربه سال گذشته تمامی مراکزی که برای برگزاری کنکور در سطح استان گیلان معرفی شده اند، پیش از برگزاری، حین و پس از آزمون، توسط کارشناسان بهداشتی مورد بازدید و بازرسی قرار گرفته تا محیطی ایمن برای برگزاری کنکور امسال مهیا باشد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان افزود: تمامی داوطلبان باید برای ورود به جلسه آزمون، به ماسک و مواد ضدعفونی کننده مجهز باشند و در صورت غفلت از این مهم، برگزارکنندگان آزمون در حد توان، این امکانات را در اختیار داوطلبان قرار می دهند.

حیدرزاده به خانواده های داوطلبان توصیه کرد: برای حفظ سلامتی خود و فرزندان شأن از تجمع در محل های آزمون خودداری کنند.

وی افزود: همکاری اولیا و دانش آموزان برای برگزاری هر چه بهتر و سالم تر آزمون سراسری بسیار مهم است و انتظار داریم که خانواده ها بدون تجمع در محل آزمون با کارشناسان بهداشتی و برگزارکنندگان آزمون سراسری، همکاری های لازم را داشته باشند.

معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان تاکید کرد: در صورت حضور والدین در محل آزمون، خانواده ها در فاصله های حداقل دو متری و فضای باز منتظر فرزندان شأن باشند، تا خطر انتشار و ابتلاء به کرونا به حداقل برسد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان