جستجوگر خبری شهرستان شفت

آستارا - ایرنا - فرماندار تالش گفت: ادعای چند فعال شبکه های اجتماعی مبنی بر دستگیری یکی از منتخبان شورای اسلامی شهر تالش به اتهام خرید و فروش رای، شایعه و کذب محض است.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی فرمانداری، محمد حسین شاهکویی با اشاره به صحت و سلامت انتخابات ۲۸ خرداد ماه در شهرستان تالش، انتشار شایعه بی اساس و بی پایه را مغایر با هدف و جایگاه متعالی فعالان رسانه ها دانسته است.

وی با ارج نهادن به جایگاه رسانه های متعهد در تنویر و هدایت افکار عمومی، شایعه و خبر کذب و غیرواقعی را زمینه ساز تشویش اذهان عمومی اعلام کرده و از فعالان فضای مجازی خواسته از انتشار شایعه بی اساس و بیهوده که بهانه به دست بدخواهان و دشمنان می دهد، خودداری کنند.

بر اساس اعلام فرمانداری تالش، در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر در پنج شهر این شهرستان ۳۴۷ شعبه اخذ رای دایر شده بود و ۷۵ شعبه در مناطق شهری و ۲۷۲ شعبه در روستاها بود و ۶ هزار و ۵۰۰ نفر عوامل اجرایی در برگزاری انتخابات مشارکت می کردند و نتایج آن با اعلام رسمی فرمانداری تالش در ۲۹ خرداد ماه رسانه ای شد.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا امروز ۲۸ خرداد ماه همزمان در سراسر کشور برگزار شد.

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و بخش های مرکزی، اسالم ، کرگانرود و حویق در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان